LAJMI I FUNDIT:
Arbana Osmani

Arbana Osmani

129 Artikuj

Info

Arbana Osmani (e lindur më 7 maj 1982) është një prezantuese e njohur shqiptare me prejardhje nga Burreli i Shqipërisë.

Ka prezantuar programe të ndryshme televizive dhe radiofonike, por për opinionin e gjerë është më shumë e njohur si prezantuese e spektaklit shumë të shikuar, Big Brother Albania.

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Yjet
“Zhaklina boll”, Arbana Osmani nuk përmbahet ndaj opinionistes në Post Big Brother VIP Albania

“Zhaklina boll”, Arbana Osmani nuk përmbahet ndaj opinionistes në Post Big Brother VIP Albania

TV / Film
Arbana mes rreshtave ia bëri të ditur se jashtë e presin gjëra që janë publikuar dhe mund të mos i pëlqejnë, Efi e shikon e frikësuar

Arbana mes rreshtave ia bëri të ditur se jashtë e presin gjëra që janë publikuar dhe mund të mos i pëlqejnë, Efi e shikon e frikësuar

TV / Film
Arbana Osmani u shfaq me veshje të ripërsëritur në finalen e BBVA, ndërroi vetëm ngjyrën e fustanit i cili kushtoi afro dy mijë euro

Arbana Osmani u shfaq me veshje të ripërsëritur në finalen e BBVA, ndërroi vetëm ngjyrën e fustanit i cili kushtoi afro dy mijë euro

Yjet
Ditëlindja e Arbana Osmanit, moderatorja befasohet nga stafi në orën 00:00 gjatë transmetimit direkt të finales

Ditëlindja e Arbana Osmanit, moderatorja befasohet nga stafi në orën 00:00 gjatë transmetimit direkt të finales

TV / Film
Dukja e Arbana Osmanit në finalen e madhe të edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania

Dukja e Arbana Osmanit në finalen e madhe të edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania

Yjet
Përfundon Big Brother VIP Albania 2 me Luiz Ejllin fitues: Gjithçka që ndodhi në natën finale

Live Përfundon Big Brother VIP Albania 2 me Luiz Ejllin fitues: Gjithçka që ndodhi në natën finale

TV / Film
Disa nga paraqitjet më të bukura të Arbana Osmanit gjatë spektakleve javore të Big Brother VIP Albania 2

Disa nga paraqitjet më të bukura të Arbana Osmanit gjatë spektakleve javore të Big Brother VIP Albania 2

Yjet
Big Brother i “rekordeve të zeza”, tre banorë u përjashtuan e gjashtë të tjerë dhanë dorëheqje gjatë këtij edicioni

Big Brother i “rekordeve të zeza”, tre banorë u përjashtuan e gjashtë të tjerë dhanë dorëheqje gjatë këtij edicioni

Butrint Avdyli
Donaldi dhe Iliri sonte rifuten në shtëpinë e Big Brother VIP Albania

Donaldi dhe Iliri sonte rifuten në shtëpinë e Big Brother VIP Albania

Yjet
Nga 500 deri në 1000 euro biletat për të parë nga afër në studio finalen e Big Brother VIP Albania

Nga 500 deri në 1000 euro biletat për të parë nga afër në studio finalen e Big Brother VIP Albania

TV / Film
Reagoi e nervozuar ndaj Luizit me deklarata për Kiarën, Arbana Osmani del edhe një herë me sqarim për publikun

Reagoi e nervozuar ndaj Luizit me deklarata për Kiarën, Arbana Osmani del edhe një herë me sqarim për publikun

Yjet
Arbana Osmani “humbet kontrollin” në BBVA dhe i drejtohet Zhaklinës: Qetësohu, çfarë paske kështu

Arbana Osmani “humbet kontrollin” në BBVA dhe i drejtohet Zhaklinës: Qetësohu, çfarë paske kështu

TV / Film
“Nuk do doja ta shihja motrën time në një format si ky”, debat i ashpër mes Luizit dhe Efit – përfshihet edhe vet Arbana

“Nuk do doja ta shihja motrën time në një format si ky”, debat i ashpër mes Luizit dhe Efit – përfshihet edhe vet Arbana

TV / Film
Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në qershor?

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në qershor?

Po Flitet
Ronela Hajati ‘tallet’ me Arbana Osmanin: Gjendet kushërira e ‘Papi Chulos’ në Big Brother

Ronela Hajati ‘tallet’ me Arbana Osmanin: Gjendet kushërira e ‘Papi Chulos’ në Big Brother

Yjet
Banorët e Big Brother VIP Albania njoftohen për rastin tragjik të vrasjes së rojës në Top Channel

Banorët e Big Brother VIP Albania njoftohen për rastin tragjik të vrasjes së rojës në Top Channel

Yjet
Vrasja në Top Channel, reagon Arbana Osmani: Këto 24 orë kanë kanë qenë të vështira për mua

Vrasja në Top Channel, reagon Arbana Osmani: Këto 24 orë kanë kanë qenë të vështira për mua

Yjet
Arbana Osmani pozon përkrah presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani

Arbana Osmani pozon përkrah presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani

Yjet
Në BBVA do të futen tre banorë të rinj, gjersa pritet një ndëshkim për Amosin për fjalorin e përdorur brenda shtëpisë

Në BBVA do të futen tre banorë të rinj, gjersa pritet një ndëshkim për Amosin për fjalorin e përdorur brenda shtëpisë

TV / Film
Pas rrjedhjes së videos ku Kejvina ushtron dhunë ndaj Luizit, Arbana Osmani humb mijëra ndjekës në Instagram dhe merr kritika

Pas rrjedhjes së videos ku Kejvina ushtron dhunë ndaj Luizit, Arbana Osmani humb mijëra ndjekës në Instagram dhe merr kritika

Yjet
Eskalon në ofendime dhe të bërtitura debati Kejvina-Luiz, Arbana Osmani paralajmëron masa ndëshkuese: Është hera e fundit që tolerojmë

Eskalon në ofendime dhe të bërtitura debati Kejvina-Luiz, Arbana Osmani paralajmëron masa ndëshkuese: Është hera e fundit që tolerojmë

TV / Film
Personazhet publike që u bënë prindër gjatë 2022-tës

Personazhet publike që u bënë prindër gjatë 2022-tës

Egzona Shigjeqi
Arbana Osmani shkëlqen në natën finale të Festivalit të RTSh-së me fustan ‘Valentino’ në vlerë 18 mijë euro?

Arbana Osmani shkëlqen në natën finale të Festivalit të RTSh-së me fustan ‘Valentino’ në vlerë 18 mijë euro?

Yjet