LAJMI I FUNDIT:

Vedat Bajrami refuzon të marrë pjesë në Post Big Brother VIP Kosova pas finales

Vedat Bajrami refuzon të marrë pjesë në Post Big Brother VIP Kosova pas finales

Sonte (e hënë) po mbahet Post Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Shumë prej konkurrentëve të këtij edicioni, përfshirë katër prej finalistëve janë prezent për të diskutuar për ngjarjet dhe dinamikat e zhvilluara për 103 ditë qëndrimi në shtëpinë më të famshme në vend.

Megjithatë, konkurrenti i cili rezultoi i dyti në finalen e madhe, humoristi Vedat Bajrami, nuk po merr pjesë në këtë diskutim.

Stresi dhe Xhuli bashkë me banorët e eliminuar në Post Big Brother VIP Kosova (Foto: Klan Kosova/YouTube)

Prezantuesja e Post Big Brother VIP Kosova, Elita Rudi, lajmëroi shikuesit se Vedati e ka refuzuar ftesën për të qenë pjesë e spektaklit.

Tashmë ka një favorit të madh për të fituar BBVK? Sondazhi i Telegrafit tregon në mënyrë te detajuar se sa janë të preferuar banorët
Lexo po ashtu Tashmë ka një favorit të madh për të fituar BBVK? Sondazhi i Telegrafit tregon në mënyrë te detajuar se sa janë të preferuar banorët

Mesa duket, Vedati ka ngelur hatërmbetur pas mbarimit të finales, pasii njëjti ishte i vetmi që nuk u prononcua për media, kur ‘Prive’ intervistoi finalistët pas mbarimit të finales së madhe.

Fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova u shpall reperi nga Shqipëria, Arkimed Lushaj – Stresi. /Telegrafi/