LAJMI I FUNDIT:
Big Brother VIP Kosova

Big Brother VIP Kosova

1706 Artikuj

Info

Të gjitha lajmet nga formati Big Brother VIP në Kosovë.

U përmend në Big Brother për shkak të Bleros, flet Teuta Krasniqi

U përmend në Big Brother për shkak të Bleros, flet Teuta Krasniqi

Yjet
Ia premtoi 30 mijë euro – Xhuli i kundërpërgjigjet Stresit: Nuk pritet asgjë prej një rrenci

Ia premtoi 30 mijë euro – Xhuli i kundërpërgjigjet Stresit: Nuk pritet asgjë prej një rrenci

Yjet
Martohet çifti i Big Brother VIP Kosova, Urimi dhe Alisa

Martohet çifti i Big Brother VIP Kosova, Urimi dhe Alisa

Yjet
Linda Halimi: Çdo mëngjes i them vetes, me sa palë mend në kokë e lash vajzën e u futa në Big Brother

Linda Halimi: Çdo mëngjes i them vetes, me sa palë mend në kokë e lash vajzën e u futa në Big Brother

Yjet
Santiana Maloku tregon se është një myslimane e devotshme, ndërsa publikon fotografi duke kryer faljen e mëngjesit

Santiana Maloku tregon se është një myslimane e devotshme, ndërsa publikon fotografi duke kryer faljen e mëngjesit

Yjet
Pjesë e Big Brother VIP Kosova? Luiz Ejlli befason me përgjigjen

Pjesë e Big Brother VIP Kosova? Luiz Ejlli befason me përgjigjen

Yjet
Juliana Nura tregon hapur se kë përkrah si finalist të dytë në BBVA

Juliana Nura tregon hapur se kë përkrah si finalist të dytë në BBVA

Yjet
Lumbardhi tregon se çfarë po bën me paratë e çmimit të madh të fituar në Big Brother VIP Kosova

Lumbardhi tregon se çfarë po bën me paratë e çmimit të madh të fituar në Big Brother VIP Kosova

Yjet
Ishte duke dhënë intervistë kur u afrua Lumbardhi, Kaderi kthen kokën dhe injoron tërësisht ish-të dashurin e saj nga BBVK

Ishte duke dhënë intervistë kur u afrua Lumbardhi, Kaderi kthen kokën dhe injoron tërësisht ish-të dashurin e saj nga BBVK

Po Flitet
Gresa Hoti merr vëmendje me fotografitë fantastike nga pushimet e saj

Gresa Hoti merr vëmendje me fotografitë fantastike nga pushimet e saj

Yjet
Raporti i “Freedom House”: Edona James ndryshoi perceptimin e njerëzve për komunitetin LGBT+

Raporti i “Freedom House”: Edona James ndryshoi perceptimin e njerëzve për komunitetin LGBT+

Yjet
Vivien flet për ndarjen nga Getinjo dhe varësinë e tij nga bixhozi: Kam hequr shumë dhe jam munduar me të gjitha

Vivien flet për ndarjen nga Getinjo dhe varësinë e tij nga bixhozi: Kam hequr shumë dhe jam munduar me të gjitha

Yjet
Alby the Goat në lidhje të re dashurie pas eksperiencës në Big Brother VIP Kosova

Alby the Goat në lidhje të re dashurie pas eksperiencës në Big Brother VIP Kosova

Yjet
Stresi i kundërpërgjigjet Xhulit, e fton t’i marrë 30 mijë eurot e premtuara në BBVK – publikon edhe video të parave në tavolinë

Stresi i kundërpërgjigjet Xhulit, e fton t’i marrë 30 mijë eurot e premtuara në BBVK – publikon edhe video të parave në tavolinë

Yjet
Legjenda e Bilbaos i bën dhuratë ish-futbollistit Lumbardh Salihu, në Mallorca të Spanjës

Legjenda e Bilbaos i bën dhuratë ish-futbollistit Lumbardh Salihu, në Mallorca të Spanjës

Yjet
Ish-e dashura e Bleros zbulon nëse do të hynte në Big Brother VIP

Ish-e dashura e Bleros zbulon nëse do të hynte në Big Brother VIP

Yjet
Pas Big Brother, Edona James është kthyer për të jetuar në Kosovë: Kam blerë edhe apartament këtu

Pas Big Brother, Edona James është kthyer për të jetuar në Kosovë: Kam blerë edhe apartament këtu

Yjet
Xhuli Nura dhe Fis Juniku ribashkohen pas shumë kohe

Xhuli Nura dhe Fis Juniku ribashkohen pas shumë kohe

Yjet
“A do të jetë pjesë e Big Brother” – Verona befason me përgjigjjen

“A do të jetë pjesë e Big Brother” – Verona befason me përgjigjjen

Yjet
“Pse shkruan anglisht kur s’din?”, si i reagoi Kader Kicaj ndjekësit që i parashtroi këtë pyetje

“Pse shkruan anglisht kur s’din?”, si i reagoi Kader Kicaj ndjekësit që i parashtroi këtë pyetje

Yjet
U pyet nëse është ende shoqe me Albyn, Kaderi u përgjigjet ndjekësve

U pyet nëse është ende shoqe me Albyn, Kaderi u përgjigjet ndjekësve

Yjet
“Babi e ka thy televizorin”, Buci flet për momentin viral në Big Brother – zbulon nëse flet me Santianën

“Babi e ka thy televizorin”, Buci flet për momentin viral në Big Brother – zbulon nëse flet me Santianën

Yjet
Blero: Nëse do të qëndroja deri në fund, absolutisht që do ta fitoja Big Brother

Blero: Nëse do të qëndroja deri në fund, absolutisht që do ta fitoja Big Brother

Yjet
Nis “Prive” nën moderimin e Mbresa Hajrullahut

Nis “Prive” nën moderimin e Mbresa Hajrullahut

TV / Film