LAJMI I FUNDIT:

Bëhen bashkë disa nga ish-banorët e Big Brother VIP Kosova 2

Bëhen bashkë disa nga ish-banorët e Big Brother VIP Kosova 2
Foto: Screenshot/Instagram

Edicioni i dytë i Big Brother VIP Kosova ka mbaruar që disa muaj.

Fitues në këtë vit u shpall ish-futbollisti nga Vitia, Lumbardh Salihu, duke lënë në vend të dytë Blerandon.

Megjithëse secili po vazhdon me angazhimet e tyre, ata duket se akoma shoqërohen me njëri-tjetrin.


Foto: Screenshot/Instagram

Ka qenë së fundmi humoristi Gani Gërmia që ka sjellë një imazh me disa nga yjet.

Ai shfaqet në një ndejë së bashku me Brikenda Karricajn, Besart Zenelin dhe Edona James.

Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Kosova
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Kosova

Të njëjtit shihet se janë argëtuar tejet shumë bashkë, pavarësisht që disa prej tyre nuk flasin me njëri-tjetrin.

Disa nga konkurrentët që kanë spikatur këtë vit ishin: Edona James, Gani Gërmia, Blero, Linda Halimi e Blerando. /Telegrafi/