LAJMI I FUNDIT:

Pjesë e Big Brother VIP Kosova? Luiz Ejlli befason me përgjigjen

Pjesë e Big Brother VIP Kosova? Luiz Ejlli befason me përgjigjen

Fenomeni i Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli, po vazhdon të jetë një emër shumë i kërkuar në treg.

Artisti shkodran së fundmi u konfirmua si fytyra e re promovuese e ‘Golden Eagle’.

Në një konferencë për media, ai u pyet edhe rreth Big Brother VIP Kosova, pasi ka pasur aludime të shumta.

“A është e vërtetë që do të jesh pjesë e Big Brother VIP Kosova?”, ka qenë pyetja e parashtruar.

Të gjitha lajmet nga Luiz Ejlli
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Luiz Ejlli

“Nëse ta jap unë përgjigjen ç’kuptim ka, nuk do të ketë më zëra. Kështu që t’i lëmë zërat”, u përgjigj këngëtari për RTV Dukagjini.

Foto: Screenshot/YouTube

Nuk dihet nëse kjo përgjigje ishte e qëllimshme apo nëse vërtetë ka diçka në këtë mes.

Theksojmë se Luizi vetëm pak javë më parë u bë baba i një vajze të quajtur, Luna Mari Ejlli. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Magazina
Kalo në kategori