LAJMI I FUNDIT:

Kader Kicaj publikon foto me disa nga ish-banorët: Darka e të nominuarve, votoni votoni votoni

Kader Kicaj publikon foto me disa nga ish-banorët: Darka e të nominuarve, votoni votoni votoni
Foto: Screenshot/Instagram

Ish-konkurrentët e Big Brother VIP Kosova 2 po vazhdojnë të shoqërohen me njëri-tjetrin.

Ka qenë së fundmi bukuroshja nga Prizreni, Kader Kicaj, e cila ka ndarë një fotografi me disa nga ta.

Ajo shfaqet krah partnerit të saj, Lumbardh Salihut, çiftit Adri & Iliriana dhe Vesa Vllasaliut.


View this post on Instagram

A post shared by KaderKicaj (@kaderkicaj_)

Të njëjtit duket të kenë shijuar një darkë së bashku në një nga vendet në Prishtinë.

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj nisin pushimet në Greqi
Lexo po ashtu Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj nisin pushimet në Greqi

“Darka e të nominuarve, votoni votoni votoni”, ka shkruar ajo duke kthyer një nga momentet në BBVK.

View this post on Instagram

A post shared by KaderKicaj (@kaderkicaj_)

Lumbardhi në ndërkohë u shpall fitues i këtij edicioni duke lënë në vend të dytë Blerandon.

Secili prej tyre ka spikatur me histori e ngjarje që kanë ndarë nga jeta e tyre personale. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by KaderKicaj (@kaderkicaj_)

Në trend Magazina

Më shumë
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Magazina
Bianca Censori del vetëm në të brendshme për të drekuar me bashkëshortin Kanye West

Bianca Censori del vetëm në të brendshme për të drekuar me bashkëshortin Kanye West

Magazina
Santiana Maloku vazhdon pushimet me dukjet fantastike në bikini

Santiana Maloku vazhdon pushimet me dukjet fantastike në bikini

Magazina
Sunny Hill Festival shpërblen me zbritje të madhe miqtë e “Believers”

Sunny Hill Festival shpërblen me zbritje të madhe miqtë e “Believers”

Magazina
Fotografia e telefonit të së dashurës së Lamine Yamal 'konfirmon' lidhjen e tyre

Fotografia e telefonit të së dashurës së Lamine Yamal 'konfirmon' lidhjen e tyre

Magazina
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Kalo në kategori