LAJMI I FUNDIT:

Martohet çifti i Big Brother VIP Kosova, Urimi dhe Alisa

Martohet çifti i Big Brother VIP Kosova, Urimi dhe Alisa
Foto: Screenshot/Instagram

Çifti i Big Brother VIP Kosova, Urim Çela dhe Alisa Maloku, i kanë dhënë fund beqarisë.

Ata ditën e sotme (e diel) janë martuar në një ceremoni luksoze në Prishtinë.

Dyshja kanë ndarë fotografinë e tyre të parë si ‘burrë e grua’ në rrjete sociale.

View this post on Instagram

A post shared by Alisa Maloku (@aliissaaax)

Alisa duket e mrekullueshme në fustan të bardhë nusërie, gjersa Urimi me një kostum elegant.

Të gjitha lajmet nga Urim Çela
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Urim Çela

Të ftuar në ceremoni kanë qenë edhe personazhe të famshme përfshirë modelen Xhuli Nura e Afërdita Paçaradën.

Foto: Screenshot/Instagram

Të njëjtit për publikun u bënë të njohur që nga paraqitja e tyre në edicionin e parë të Big Brother.

Ata që nga ajo kohë janë komentuar vazhdimisht e kanë bërë tituj në shtypin rozë. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram