LAJMI I FUNDIT:

U përmend në Big Brother për shkak të Bleros, flet Teuta Krasniqi

U përmend në Big Brother për shkak të Bleros, flet Teuta Krasniqi

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, ka qenë së fundmi e ftuar në “The Elite Way” me Elita Rudin.

Ajo ka folur për karrierën profesionale, jetën private e po ashtu edhe për shumë gjëra të tjera.

Mes të tjerash, ajo u pyet nëse i ka penguar që emri i saj ka qenë shumë i komentuar në Big Brother VIP Kosova 2, për shkak të ish-partnerit të saj, Bleros.

Foto: Screenshot/YouTube

E njëjta tha se nuk e kishte problem dhe se moti është ‘vaksinuar’ rreth këtyre gjërave.

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero
Lexo po ashtu Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Në një tjetër intervistë, Teuta ka treguar për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga artisti.

Foto: Screenshot/YouTube

Ajo tha se ishte përpjekur, por që thjesht martesa e tyre nuk ka funksionuar.

Bashkë ndajnë një vajzë të quajtur, Tara. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Magazina
Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Magazina
Kalo në kategori