LAJMI I FUNDIT:
Blero

Blero

735 Artikuj

Pas intervistës së bujshme me Bleron, Afrona Dika paralajmëron diçka të re

Pas intervistës së bujshme me Bleron, Afrona Dika paralajmëron diçka të re

Yjet
Blero rikthehet sërish me ish-të dashurën? Postimi që lë të dyshohet

Blero rikthehet sërish me ish-të dashurën? Postimi që lë të dyshohet

Po Flitet
U prit shumë nga publiku – intervista e Afronës me Bleron arrin mbi 250 mijë klikime për vetëm dy ditë

U prit shumë nga publiku – intervista e Afronës me Bleron arrin mbi 250 mijë klikime për vetëm dy ditë

Yjet
“A më do hala?”, si Blero vuri në siklet Afronën gjatë intervistës, kjo e fundit përgjigjet pa hezitim

“A më do hala?”, si Blero vuri në siklet Afronën gjatë intervistës, kjo e fundit përgjigjet pa hezitim

Yjet
Pas publikimit të podcastit, Afrona bën veprimin e papritur kundrejt Bleros

Pas publikimit të podcastit, Afrona bën veprimin e papritur kundrejt Bleros

Yjet
E konfirmon Afrona Dika: Nuk do të ketë ribashkim me Bleron

E konfirmon Afrona Dika: Nuk do të ketë ribashkim me Bleron

Yjet
Blero ia lë fajin vetes për ndarjen nga Afrona Dika – i kërkon falje publikisht

Blero ia lë fajin vetes për ndarjen nga Afrona Dika – i kërkon falje publikisht

Yjet
Blero, Uki dhe Eli Malaj sjellin këngën “Distanca”

Blero, Uki dhe Eli Malaj sjellin këngën “Distanca”

Muzikë
Pse nuk funksionoi lidhja e tyre? Blero dhe Afrona tregojnë për herë të parë për arsyet e ndarjes

Pse nuk funksionoi lidhja e tyre? Blero dhe Afrona tregojnë për herë të parë për arsyet e ndarjes

Yjet
Publikohet podcasti i shumëpritur i Blero dhe Afronës

Publikohet podcasti i shumëpritur i Blero dhe Afronës

Yjet
Pritjes i erdhi fundi – intervista e Afronës me Bleron publikohet sot

Pritjes i erdhi fundi – intervista e Afronës me Bleron publikohet sot

Yjet
Blero dhe Afrona flirtojnë në Instagram? Veprimi i tyre bëri “lëmsh” rrjetin

Blero dhe Afrona flirtojnë në Instagram? Veprimi i tyre bëri “lëmsh” rrjetin

Po Flitet
Blero dhe Uki sjellin “Galeri x Zemra jem”

Blero dhe Uki sjellin “Galeri x Zemra jem”

Muzikë
“E dramatizoi shumë” – Blero tregon se përse nuk u publikua intervista me Afronën

“E dramatizoi shumë” – Blero tregon se përse nuk u publikua intervista me Afronën

Yjet
Blero thotë se ruan raporte të mira me Teuta Krasniqin: Kam komunikim shumë të mirë edhe me Adonisin

Blero thotë se ruan raporte të mira me Teuta Krasniqin: Kam komunikim shumë të mirë edhe me Adonisin

Yjet
I pafat në dashuri – Blero thotë se është beqar

I pafat në dashuri – Blero thotë se është beqar

Po Flitet
Ishte përmendur shumë në Big Brother VIP Kosova, Teuta Krasniqi reagon për herë të parë

Ishte përmendur shumë në Big Brother VIP Kosova, Teuta Krasniqi reagon për herë të parë

Yjet
Afrona dhe Blero në konflikt për podcastin e shumëpërfolur

Afrona dhe Blero në konflikt për podcastin e shumëpërfolur

Po Flitet
Afrona jep detaje për publikimin e podcastit të shumëpritur me Bleron: Nuk ka sekrete, keni të drejtë të dini gjithçka

Afrona jep detaje për publikimin e podcastit të shumëpritur me Bleron: Nuk ka sekrete, keni të drejtë të dini gjithçka

Yjet
U përmend në Big Brother për shkak të Bleros, flet Teuta Krasniqi

U përmend në Big Brother për shkak të Bleros, flet Teuta Krasniqi

Yjet
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Yjet
Blero, Nadi dhe Ervin Gonxhi sjellin këngën e re “Nuk muj pa ty”

Blero, Nadi dhe Ervin Gonxhi sjellin këngën e re “Nuk muj pa ty”

Muzikë
Habit Blero: Intervistën me Afronën e bëra për inat të ish-të dashurës time

Habit Blero: Intervistën me Afronën e bëra për inat të ish-të dashurës time

Yjet
Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Yjet


mob5