LAJMI I FUNDIT:

Teuta Krasniqi

180 Artikuj

Anita e ashpër me Linda Halimin: E ke bërë temë një nënë si Teuta Krasniqin aty, pa të pasur faj gruaja e huaj

Anita e ashpër me Linda Halimin: E ke bërë temë një nënë si Teuta Krasniqin aty, pa të pasur faj gruaja e huaj

Yjet
Megjithëse janë një familje vegane, Teuta Krasniqi tregon se bashkëshorti i saj gatuan mish

Megjithëse janë një familje vegane, Teuta Krasniqi tregon se bashkëshorti i saj gatuan mish

Yjet
“Ka qenë me një nivel të lartë edukativ me shumë mirëkuptim” – Blero e krahason ndarjen e Afronës me atë nga Teuta Krasniqi

“Ka qenë me një nivel të lartë edukativ me shumë mirëkuptim” – Blero e krahason ndarjen e Afronës me atë nga Teuta Krasniqi

Po Flitet
Skivi, Leonora Jakupi, Genc Prelvukaj e një mori emrash nga estrada marrin pjesë në “Marshin për Drejtësi”

Skivi, Leonora Jakupi, Genc Prelvukaj e një mori emrash nga estrada marrin pjesë në “Marshin për Drejtësi”

Yjet
Pyetet se cilën ndarje e ka kaluar më lehtë, Blero: Janë të ndryshme

Pyetet se cilën ndarje e ka kaluar më lehtë, Blero: Janë të ndryshme

Yjet
Teuta Krasniqi me dedikim emocional për vajzën në ditëlindjen e gjashtë: Të bekuar me ty

Teuta Krasniqi me dedikim emocional për vajzën në ditëlindjen e gjashtë: Të bekuar me ty

Yjet
Adonisi i bashkohet klubit KB Prishtina, Teuta Krasniqi shprehet krenare për bashkëshortin

Adonisi i bashkohet klubit KB Prishtina, Teuta Krasniqi shprehet krenare për bashkëshortin

Yjet
Blero dhe Teuta Krasniqi urojnë vajzën për ditëlindje: Zoti na ka bekuar me ty

Blero dhe Teuta Krasniqi urojnë vajzën për ditëlindje: Zoti na ka bekuar me ty

Yjet
Teuta Krasniqi: Që një javë jam e shtrirë nga gripi, ruani fëmijët e veten se nuk qenka shaka

Teuta Krasniqi: Që një javë jam e shtrirë nga gripi, ruani fëmijët e veten se nuk qenka shaka

Yjet
“Kam përjetuar edhe ankth”, Teuta Krasniqi flet për gjendjen emocionale që kishte kaluar para dhe pas ndarjes nga Blero

“Kam përjetuar edhe ankth”, Teuta Krasniqi flet për gjendjen emocionale që kishte kaluar para dhe pas ndarjes nga Blero

Yjet
Teuta uron Adonisin për ditëlindje: Nuk ka askund tjetër në botë që dua të jem se sa pranë teje

Teuta uron Adonisin për ditëlindje: Nuk ka askund tjetër në botë që dua të jem se sa pranë teje

Yjet
Feston ditëlindjen e pestë, Teuta Krasniqi me dedikim emocional për të bijën: Nuk e di as se si fluturuan vitet prej kur ke lindur

Feston ditëlindjen e pestë, Teuta Krasniqi me dedikim emocional për të bijën: Nuk e di as se si fluturuan vitet prej kur ke lindur

Yjet
Teuta Krasniqi kujton terrorin e luftës në Bllacë: Babai më kishte dhënë 10 markat e fundit të tij me një numër telefoni për vendin ku do të shkonim

Teuta Krasniqi kujton terrorin e luftës në Bllacë: Babai më kishte dhënë 10 markat e fundit të tij me një numër telefoni për vendin ku do të shkonim

Yjet
Teuta Krasniqi rrëfen njohjen me Adonisin: Nuk më ngacmoi në fitnes, kjo është arsyeja pse e lash të ushtronte me vajza të tjera

Teuta Krasniqi rrëfen njohjen me Adonisin: Nuk më ngacmoi në fitnes, kjo është arsyeja pse e lash të ushtronte me vajza të tjera

Yjet
Teuta Krasniqi merr edhe dozën e dytë të vaksinës kundër coronavirusit

Teuta Krasniqi merr edhe dozën e dytë të vaksinës kundër coronavirusit

Yjet
Teuta Krasniqi vaksinohet kundër COVID-19: Shpëtoje veten, mbroje familjen dhe gjithë rrethin tënd

Teuta Krasniqi vaksinohet kundër COVID-19: Shpëtoje veten, mbroje familjen dhe gjithë rrethin tënd

Yjet
I bleu veturën e ëndrrave, Teuta Krasniqi ngelet e befasuar nga dhurata luksoze e Adonisit në 39-vjetorin e saj të lindjes

I bleu veturën e ëndrrave, Teuta Krasniqi ngelet e befasuar nga dhurata luksoze e Adonisit në 39-vjetorin e saj të lindjes

Yjet
Me një portret familjar, Teuta Krasniqi shprehet falënderuese në ditëlindjen e saj

Me një portret familjar, Teuta Krasniqi shprehet falënderuese në ditëlindjen e saj

Yjet
Teuta Krasniqi për Memlin pas zgjedhjes si kryetar të PDK-së: Krenare me ty përgjithmonë

Teuta Krasniqi për Memlin pas zgjedhjes si kryetar të PDK-së: Krenare me ty përgjithmonë

Yjet
Urimet e VIP-ave shqiptarë për Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve “1 Qershorin”

Urimet e VIP-ave shqiptarë për Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve “1 Qershorin”

Yjet
Me balluke e flokë të shkurtra, Teuta Krasniqi befason me dukjen e re

Me balluke e flokë të shkurtra, Teuta Krasniqi befason me dukjen e re

Yjet
Teuta Krasniqi dhe Adonis Morina festojnë përvjetorin e romancës së tyre

Teuta Krasniqi dhe Adonis Morina festojnë përvjetorin e romancës së tyre

Yjet
Teuta Krasniqi sqaron konfliktin rreth qenit në xhirimet e filmit: Ishte gabim përzgjedhja, kërkojmë falje

Teuta Krasniqi sqaron konfliktin rreth qenit në xhirimet e filmit: Ishte gabim përzgjedhja, kërkojmë falje

Yjet
Vegane prej vitesh, Teuta Krasniqi i reagon qytetares që e akuzoi për keqtrajtim kafshësh

Vegane prej vitesh, Teuta Krasniqi i reagon qytetares që e akuzoi për keqtrajtim kafshësh

Yjet