LAJMI I FUNDIT:

Blero thotë se ruan raporte të mira me Teuta Krasniqin: Kam komunikim shumë të mirë edhe me Adonisin

Blero thotë se ruan raporte të mira me Teuta Krasniqin: Kam komunikim shumë të mirë edhe me Adonisin

Blero Muharremi kohëve të fundit ka qenë shumë i komentuar për lidhjet e tij të mëparshme.

Ai bëri bujë të madhe me paraqitjen në ‘podcast’-in e Afrona Dikës, me të cilën u nda rreth dy vjet më parë.

I ftuar në ATV në “The Elite Way”, artisti i njohur ka folur edhe për raportet me gruan e tij të parë, aktoren Teuta Krasniqi.


Foto: Screenshot/YouTube

Këngëtari thekson se ka raporte të mira edhe me partnerin e saj dhe vajzën, duke shtuar se i respekton dhe se nuk ka ndonjë të keqe prej tyre.

I pafat në dashuri - Blero thotë se është beqar
Lexo po ashtu I pafat në dashuri - Blero thotë se është beqar

“Kam komunikim shumë të mirë edhe me martesën e parë, edhe me Adonisin edhe me Kaian edhe me krejt. Nuk e di pse duhet me qenë jo normale. Për mua është shumë normale”, u shpreh ai.

Foto: Screenshot/YouTube

I njëjti tutje tha: “Në formën time, fati i jetës time ka qenë i tillë unë sigurisht jo që kam dashur por në të njëjtën kohë nuk kam fshehur asgjë. Mendoj që duhet me respektu tjetrin, me komuniku, nuk duhet me pas as mllef as asgjë që të sjellë deri te e keqja”.

Kujtojmë që Blero dhe Teuta kanë bashkë një vajzë të quajtur, Tara. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bebe Rexha lartëson Kosovën: 24 orët e mia të para këtu kanë qenë një ëndërr

Bebe Rexha lartëson Kosovën: 24 orët e mia të para këtu kanë qenë një ëndërr

Magazina
Bebe Rexha takohet edhe me Sellmën e Kacin, flet shqip me ta

Bebe Rexha takohet edhe me Sellmën e Kacin, flet shqip me ta

Magazina
Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Magazina

"Ju djema jeni nga Kosova?", momenti kur Bebe Rexha befasohet nga të rinjtë shqiptarë që i dhuruan tapetin e veçantë

Magazina
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
Kalo në kategori