LAJMI I FUNDIT:

I pafat në dashuri – Blero thotë se është beqar

I pafat në dashuri – Blero thotë se është beqar
Foto: Screenshot/YouTube

Artisti shqiptar, Blero Muharremi, ka qenë prej vitesh i komentuar për lidhjet e tij të dashurisë.

Ai edhe këtë periudhë u përfol pasi u shfaq në ‘podcast’-in e ish-bashkëshortes së tij, Afrona Dikës.

Megjithatë, këngëtari gjatë kohës së tij në Big Brother VIP Kosova 2 ka folur edhe për romancën e re.


Foto: Screenshot/YouTube

I ftuar së fundmi në “The Elite Way”, Blero tha se përfundimisht është beqar.

U përmend në Big Brother për shkak të Bleros, flet Teuta Krasniqi
Lexo po ashtu U përmend në Big Brother për shkak të Bleros, flet Teuta Krasniqi

Mes tjerash, 45-vjeçari zbuloi edhe arsyen e ndarjes nga ‘bebi’ – ashtu siç iu referohej.

Foto: Screenshot/YouTube

“Ajo e ka marrë një udhëtim ku unë nuk kam pas qejf, ku unë nuk kam mbërri edhe thjesht pastaj ka vendos që të ndahemi sepse nuk i kemi pasur të njëjtat mendime apo drejtime në jetë”, u shpreh Blero.

I njëjti po vazhdon angazhimet në muzikë dhe në projekte të reja. /Telegrafi/