LAJMI I FUNDIT:

Juliana Nura tregon hapur se kë përkrah si finalist të dytë në BBVA

Juliana Nura tregon hapur se kë përkrah si finalist të dytë në BBVA

Ish-finalistja e njohur e Big Brother VIP Kosova, Juliana Nura, e njohur ndryshe si Xhuli, ka vendosur të tregojë se për kë voton të shkojë në finale në BBVA.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ajo ka bërë të ditur se përkrahje e saj shkon drejt Meriton Mjekiqit, i cili është banori i vetëm nga Kosova në këtë edicion të Big Brother VIP Albania.

Ndërsa konkurrenca për t’u bërë pjesë e finalistëve të BBVA vazhdon të jetë e fortë, Xhuli shfrytëzoi platformën e saj në Instagram për të bërë thirrje ndaj ndjekësve: “Votoni Meriton Mjekiqin në finale.”

Shpallja e finalistit të dytë, Juli dhe Meritoni në televotim kokë më kokë
Lexo po ashtu Shpallja e finalistit të dytë, Juli dhe Meritoni në televotim kokë më kokë

Me këto fjalë, ajo inkurajon fansat të mbështesin Meritonin, duke postuar edhe një fotografi të tij.

Aktualisht, Juli dhe Meritoni janë në një garë të ngushtë për të qenë pjesë e dytë finalistëve të BBVA, ku zgjedhja do të bëhet nëpërmjet spektaklit të së martës. /Telegrafi/

Foto: Juliana Nura/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Magazina
Kalo në kategori