LAJMI I FUNDIT:

Santiana Maloku shkëlqen në ansambël të gjelbër tejet tërheqës

Santiana Maloku shkëlqen në ansambël të gjelbër tejet tërheqës

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Santiana Maloku, njihet për praninë e saj të ndjeshme në rrjetet sociale ku përditësimet dhe imazhet e saj tërheqin vëmendjen e ndjekësve.

Së fundmi, Santiana ka vendosur të ndajë me fansat e saj disa fotografi ku shfaqet më e guximshme dhe tërheqëse se kurrë.

Ndërsa pranvera po afron, Santiana duket se ka zgjedhur të përqafojë ngjyrat e stinës me një ansambël tejet seksi në ngjyrë të gjelbër.


Foto: Santiana Maloku/Instagram

Fotografitë e publikuara në llogarinë e saj të Instagramit tërheqin menjëherë vëmendjen, duke theksuar fizikun e saj të mrekullueshëm.

Veshja, e cila është e përbërë nga dy pjesë, përfshin një pjesë të lartë që arrin të mbulojë vetëm gjoksin, duke i dhënë një element të guximshëm dhe elegancës tej mase ansamblit.

Shtojmë këtu dhe fundin e gjatë, i cili vjen i çarë anash, dhe që përshtatet perfekt me imazhin e saj të guximshëm. /Telegrafi/

Foto: Santiana Maloku/Instagram
Foto: Santiana Maloku/Instagram
Foto: Santiana Maloku/Instagram
Foto: Santiana Maloku/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Magazina
Bianca Censori del vetëm në të brendshme për të drekuar me bashkëshortin Kanye West

Bianca Censori del vetëm në të brendshme për të drekuar me bashkëshortin Kanye West

Magazina
Santiana Maloku vazhdon pushimet me dukjet fantastike në bikini

Santiana Maloku vazhdon pushimet me dukjet fantastike në bikini

Magazina
Sunny Hill Festival shpërblen me zbritje të madhe miqtë e “Believers”

Sunny Hill Festival shpërblen me zbritje të madhe miqtë e “Believers”

Magazina
Fotografia e telefonit të së dashurës së Lamine Yamal 'konfirmon' lidhjen e tyre

Fotografia e telefonit të së dashurës së Lamine Yamal 'konfirmon' lidhjen e tyre

Magazina
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Kalo në kategori