LAJMI I FUNDIT:

Santiana Maloku

184 Artikuj

Santiana Maloku vazhdon pushimet me dukjet fantastike në bikini

Santiana Maloku vazhdon pushimet me dukjet fantastike në bikini

Yjet
Rivale në Big Brother VIP Kosova 2, por Kaderi dhe Santiana tani shihen bashkë

Rivale në Big Brother VIP Kosova 2, por Kaderi dhe Santiana tani shihen bashkë

Yjet
Santiana Maloku vazhdon të befasojë me pozat e mrekullueshme gjatë pushimeve të saj

Santiana Maloku vazhdon të befasojë me pozat e mrekullueshme gjatë pushimeve të saj

Yjet
Santiana Maloku shfaq figurën mahnitëse në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Santiana Maloku shfaq figurën mahnitëse në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Yjet
Santiana Maloku shkëlqen në imazhet e publikuara gjatë pushimeve

Santiana Maloku shkëlqen në imazhet e publikuara gjatë pushimeve

Yjet
Santiana Maloku mahnit me linjat trupore në bikini, ndërsa shijon pushimet në jug të Shqipërisë

Santiana Maloku mahnit me linjat trupore në bikini, ndërsa shijon pushimet në jug të Shqipërisë

Yjet
Santiana Maloku shkëlqen në pushime me pozat e saj joshëse në bikini

Santiana Maloku shkëlqen në pushime me pozat e saj joshëse në bikini

Yjet
Santiana Maloku habit ndjekësit me fotografi nga pushimet në Shqipëri

Santiana Maloku habit ndjekësit me fotografi nga pushimet në Shqipëri

Yjet
Santiana Maloku shkëlqen në imazhet e reja, shfaq format e mrekullueshme të trupit

Santiana Maloku shkëlqen në imazhet e reja, shfaq format e mrekullueshme të trupit

Yjet
Nuk ka komplekse – Santiana Maloku shfaqet pa grim në një emision

Nuk ka komplekse – Santiana Maloku shfaqet pa grim në një emision

Yjet
Santiana Maloku shkëlqen në ansambël të gjelbër tejet tërheqës

Santiana Maloku shkëlqen në ansambël të gjelbër tejet tërheqës

Yjet
Para dhe pas – Santiana Maloku befason me fotografinë pa grim

Para dhe pas – Santiana Maloku befason me fotografinë pa grim

Yjet
Santiana Maloku tregon se është një myslimane e devotshme, ndërsa publikon fotografi duke kryer faljen e mëngjesit

Santiana Maloku tregon se është një myslimane e devotshme, ndërsa publikon fotografi duke kryer faljen e mëngjesit

Yjet
E fejuara e Bucit, Verona befason me fjalët për Santianën

E fejuara e Bucit, Verona befason me fjalët për Santianën

Yjet
Santiana Maloku: Partneri nuk më ndalon të kem shokë, e di si jam

Santiana Maloku: Partneri nuk më ndalon të kem shokë, e di si jam

Yjet
Santiana Maloku: Lumbardhi nuk e ka fituar me meritë, shpesh e kam demoluar me debate në BBVK

Santiana Maloku: Lumbardhi nuk e ka fituar me meritë, shpesh e kam demoluar me debate në BBVK

Yjet
Nga gjetja e orës së saktë në mikrovalë e deri te miu që iu hyri në shtëpi – Santiana rrëfen sekretet e Big Brother VIP Kosova pas daljes

Nga gjetja e orës së saktë në mikrovalë e deri te miu që iu hyri në shtëpi – Santiana rrëfen sekretet e Big Brother VIP Kosova pas daljes

Yjet
Çka kanë të përbashkët tri ish banoret e BBVK që s’flasin mes vete?

Çka kanë të përbashkët tri ish banoret e BBVK që s’flasin mes vete?

Poldora Kosovo
Alba i përgjigjet Santianës: T’i kam dërguar edhe rrobat e mia personale, është duke u tepruar mosmirënjohja

Alba i përgjigjet Santianës: T’i kam dërguar edhe rrobat e mia personale, është duke u tepruar mosmirënjohja

Yjet
Santiana thyen heshtjen për raportin me Albën: E kam parë që nuk më ka përkrahur në asnjë moment, u ndjeva shumë keq

Santiana thyen heshtjen për raportin me Albën: E kam parë që nuk më ka përkrahur në asnjë moment, u ndjeva shumë keq

Yjet
Pas ofendimeve në TikTok, Santiana ka përgjigjje për Edona James

Pas ofendimeve në TikTok, Santiana ka përgjigjje për Edona James

Yjet
Edona James nuk flet me Santianën pas Big Brother: E kam ditur se është e pafytyrë

Edona James nuk flet me Santianën pas Big Brother: E kam ditur se është e pafytyrë

Yjet
Santiana flet për BBVK: Nuk e vrava askënd, më kanë gjykuar sikur të kisha bërë ndonjë lloj krimi

Santiana flet për BBVK: Nuk e vrava askënd, më kanë gjykuar sikur të kisha bërë ndonjë lloj krimi

Yjet
Si ishte takimi i Santianës me të dashurin pas daljes nga Big Brother?

Si ishte takimi i Santianës me të dashurin pas daljes nga Big Brother?

Yjet


mob5