LAJMI I FUNDIT:

Ishte duke dhënë intervistë kur u afrua Lumbardhi, Kaderi kthen kokën dhe injoron tërësisht ish-të dashurin e saj nga BBVK

Ishte duke dhënë intervistë kur u afrua Lumbardhi, Kaderi kthen kokën dhe injoron tërësisht ish-të dashurin e saj nga BBVK

Ndarja e ish-çiftit të shumëpërfolur nga “Big Brother VIP Kosova”, Kaderi dhe Lumbardhi, duket se tani është një realitet i konfirmuar.

Skenat e fundit në një event ku të dy ishin të ftuar, kanë përcjellë të njëjtin mesazh të ftohtë dhe të distancuar midis tyre që u përfol në media.

Gjatë një interviste që Kaderi po jepte, u shfaq një moment tensioni kur Lumbardhi u afrua.

Në momentin që kjo ndodhi, bukuroshja prizrenase ktheu kokën në anën tjetër, duke treguar qartë se marrëdhëniet mes tyre nuk janë më ato që kanë qenë dikur.

Foto: Prive

Ky akt i injorimit total nuk la vend për dyshime mbi statusin e marrëdhënieve mes tyre.

Situata u bë edhe më e qartë kur, në një intervistë me gazetaren e “Prive”, Lumbardh Salihu e pranoi hapur se janë të vërteta lajmet për ndarjen e tyre.

Në botën e spektaklit, ku jetët private shpesh bëhen pjesë e interesit të publikut, Lumbardhi dhe Kaderi kanë zgjedhur të mbajnë një qëndrim joemapati dhe të përballojnë këtë fazë të re në jetat e tyre me dinjitet. Pavarësisht presionit dhe vëmendjes, të dy duket se janë të përkushtuar të shkojnë përpara me jetët e tyre. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Magazina
Kalo në kategori