LAJMI I FUNDIT:
Kate Middleton

Kate Middleton

344 Artikuj

Info

Catherine Elizabeth Middleton, e njohur edhe si Kate, ka lindur në Reading në qarkun anglez të Berkshire – Mbretëria e Bashkuar më 9 janar 1982, është bijë e Michael Francis Middleton dhe Carol Elizabeth Goldsmith, dy ish punonjës të British Airways.

Është anëtare e familjes mbretërore britanike. Burri i saj, Princi William, Duka i Cambridge-it, është i dyti në linjën e trashëgimisë në fronin britanik , duke e bërë atë një bashkëshorte të ardhshme mbretëreshë.

Princi William dhe Kate Middleton e refuzuan ftesën e David dhe Victoria Bekchamit për të qenë në dasmën e djalit të tyre të madh

Princi William dhe Kate Middleton e refuzuan ftesën e David dhe Victoria Bekchamit për të qenë në dasmën e djalit të tyre të madh

Yjet
Si një princeshë e vërtetë, Kate Middleton shkëlqen krah Princit William në mbyllje të turneut në Karaibe

Si një princeshë e vërtetë, Kate Middleton shkëlqen krah Princit William në mbyllje të turneut në Karaibe

Yjet
Shihni krahët e tonifikuar! Ç’dimë për rutinën e stërvitjes së Kate Middleton

Shihni krahët e tonifikuar! Ç’dimë për rutinën e stërvitjes së Kate Middleton

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Buzëqeshja nuk iu mungon edhe nën rrebeshin e shiut, Princi William dhe Kate kërkojnë falje që ‘morën me vete’ motin britanik në Karaibe

Buzëqeshja nuk iu mungon edhe nën rrebeshin e shiut, Princi William dhe Kate kërkojnë falje që ‘morën me vete’ motin britanik në Karaibe

Yjet
Kate Middleton dhe Princi William mund të kenë thyer protokollin me foton e tyre gjatë turneut mbretëror

Kate Middleton dhe Princi William mund të kenë thyer protokollin me foton e tyre gjatë turneut mbretëror

Trend
Kate Middleton nderon Xhamajkën me fustanin e verdhë dhe byzylyk të veçantë

Kate Middleton nderon Xhamajkën me fustanin e verdhë dhe byzylyk të veçantë

Modë
Kate tregon shijen e saj të patëmetë të modës e veshur me një fustan të mrekullueshëm

Kate tregon shijen e saj të patëmetë të modës e veshur me një fustan të mrekullueshëm

Modë
Të qeshur dhe sportivë, Princi William dhe Kate Middleton duken në harmoni me njëri-tjetrin gjatë vizitës në xhungël

Të qeshur dhe sportivë, Princi William dhe Kate Middleton duken në harmoni me njëri-tjetrin gjatë vizitës në xhungël

Yjet
Kate Middleton vendos bizhuteri në lidhje me Ukrainën në Ditën e Commonwealth

Kate Middleton vendos bizhuteri në lidhje me Ukrainën në Ditën e Commonwealth

Aksesorë
Kate Middleton nuk do ta harrojë kurrë se si Meghan Markle e trajtoi atë, por prapëseprapë nuk dëshiron ta vazhdojë grindjen me kunatën e saj

Kate Middleton nuk do ta harrojë kurrë se si Meghan Markle e trajtoi atë, por prapëseprapë nuk dëshiron ta vazhdojë grindjen me kunatën e saj

Po Flitet
Kate Middleton mbështet Ukrainën e veshur me bluzën e kaltër nga Alexander McQueen dhe gjilpërën me flamur

Kate Middleton mbështet Ukrainën e veshur me bluzën e kaltër nga Alexander McQueen dhe gjilpërën me flamur

Modë
Kate Middleton vishet si Princesha Diana në një ndeshje rugby

Kate Middleton vishet si Princesha Diana në një ndeshje rugby

Modë
Kate Middleton vesh çizmet Blundstone të pëlqyera nga të famshmit në Danimarkë

Kate Middleton vesh çizmet Blundstone të pëlqyera nga të famshmit në Danimarkë

Modë
Kate Middleton nderon Danimarkën me vathët e stilistit të Kopenhagës

Kate Middleton nderon Danimarkën me vathët e stilistit të Kopenhagës

Aksesorë
Kate Middleton kombinon dukjen elegante me vath që kushtojnë rreth dy euro

Kate Middleton kombinon dukjen elegante me vath që kushtojnë rreth dy euro

Aksesorë
Kate Middleton vendos bizhuteritë e Mbretëreshës dhe Princeshës Diana në fotot e ditëlindjes

Kate Middleton vendos bizhuteritë e Mbretëreshës dhe Princeshës Diana në fotot e ditëlindjes

Aksesorë
Meghan Markle emërohet si anëtarja më inteligjente e Familjes Mbretërore

Meghan Markle emërohet si anëtarja më inteligjente e Familjes Mbretërore

Yjet
Princi William pati reagimin më të adhurueshëm kur Kate Middleton u quajt e bukur

Princi William pati reagimin më të adhurueshëm kur Kate Middleton u quajt e bukur

Në çift
Kate Middleton duket si një dhuratë e vërtet e veshur me një pallto të kuqe në formë fustani

Kate Middleton duket si një dhuratë e vërtet e veshur me një pallto të kuqe në formë fustani

Modë
Dukesha Kate Middleton mahnit me dukjen elegante, ndërsa u shfaq me një fustan të ricikluar në eventin e bamirësisë

Dukesha Kate Middleton mahnit me dukjen elegante, ndërsa u shfaq me një fustan të ricikluar në eventin e bamirësisë

Yjet
Kate Middleton nderon Princeshën Diana me kapelën në Ditën e Përkujtimit

Kate Middleton nderon Princeshën Diana me kapelën në Ditën e Përkujtimit

Aksesorë
Veshjet e Kate Middleton para se të bëhej pjesë e familjes mbretërore

Veshjet e Kate Middleton para se të bëhej pjesë e familjes mbretërore

Modë
Kate Middleton dhe Princi William kombinojnë veshjet, zgjedhin të dy ngjyrën e kaltër

Kate Middleton dhe Princi William kombinojnë veshjet, zgjedhin të dy ngjyrën e kaltër

Modë
16 rregullat më qesharake dhe të rrepta që duhet të ndjekin pjesëtarët e familjes mbretërore

16 rregullat më qesharake dhe të rrepta që duhet të ndjekin pjesëtarët e familjes mbretërore

Trend