LAJMI I FUNDIT:

Kate Middleton ka një zgjidhje për një model flokësh të shkëlqyeshëm kur duhet të përgatiteni për pesë minuta

Kate Middleton ka një zgjidhje për një model flokësh të shkëlqyeshëm kur duhet të përgatiteni për pesë minuta

Nuk ka njeri që nuk e pëlqen këtë stil dhe i përshtatet çdo rasti

Kate Mildton zgjodhi një kombinim elegant biznesi që do të përshtatej edhe me disa raste të tjera, gjë që mund të thuhet edhe për modelin e flokëve që kishte bërë.


Së fundmi ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

Më shpesh e shohim me xhufka të gjata të dredhura, ndërsa ky stil është një përjashtim. Me një topuz të rastësishëm që mund të bëhet në pesë minuta, thjesht duke i përdredhur flokët, duke u përpjekur t’i bëni sa më saktë dhe duke i fiksuar me kapëse flokësh elegante, sa më pak të dukshme, transmeton Telegrafi.

Prerja e flokëve është një zgjidhje e shkëlqyer kur nuk keni kohë për t’u përgatitur dhe gjithsesi është një zgjedhje e mirë. Dhe një zgjedhje shumë fleksibël, sepse mund të paraqiteni në çdo ngjarje të stiluar kështu.

Princesha e Uellsit theu monotoninë e zymtë të vjeshtës me një ngjyrë mbretërore të ndritshme
Lexo po ashtu Princesha e Uellsit theu monotoninë e zymtë të vjeshtës me një ngjyrë mbretërore të ndritshme

Vlen të përmendet xhaketa e leshtë e Kate Middleton, si dhe baletane që Meghan Markle pëlqen të veshë. Ky stil ishte shumë në modë gjatë stinës së verës dhe mund ta vishni edhe në vjeshtë për aq kohë sa të lejojë moti. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Një xhaketë që nuk ka konkurrencë këtë vjeshtë: Ka shtyrë të gjitha të tjerat jashtë modës

Një xhaketë që nuk ka konkurrencë këtë vjeshtë: Ka shtyrë të gjitha të tjerat jashtë modës

Moda
Kate Middleton ka bërë një rifreskim total të pamjes, duke i ndryshuar ngjyrën e flokëve

Kate Middleton ka bërë një rifreskim total të pamjes, duke i ndryshuar ngjyrën e flokëve

Flokë dhe stil
Pronarja e figurës tërheqëse dhe trupit pa të meta: 'Kukulla amerikane' është një parajsë për sytë

Pronarja e figurës tërheqëse dhe trupit pa të meta: 'Kukulla amerikane' është një parajsë për sytë

Femra
Kombinime të lezetshme të modës me çorape të rrudhura pa shputa në rolin kryesor

Kombinime të lezetshme të modës me çorape të rrudhura pa shputa në rolin kryesor

Keshilla Modë
Miliona femra janë të rrezikuara nga pesë lloje të kancerit duke mos e ditur se ekzistojnë ose nuk i dinë simptomat

Miliona femra janë të rrezikuara nga pesë lloje të kancerit duke mos e ditur se ekzistojnë ose nuk i dinë simptomat

Femra
LEHTËSONI DHIMBJET E BEBIT TUAJ

LEHTËSONI DHIMBJET E BEBIT TUAJ

Prindër dhe fëmijë
Kalo në kategori