LAJMI I FUNDIT:

Princesha e Uellsit theu monotoninë e zymtë të vjeshtës me një ngjyrë mbretërore të ndritshme

Princesha e Uellsit theu monotoninë e zymtë të vjeshtës me një ngjyrë mbretërore të ndritshme
gettyimages

Kostumet janë kthyer në një trend total në botën e modës

Prej kohësh janë konsideruar si një pjesë bazë e gardërobës pikërisht për funksionalitetin e tyre.

Kjo është arsyeja pse çdo dollap duhet të ketë të paktën një kostum të mirë.

E njohur për stilin e saj të jashtëzakonshëm që frymëzon shumë zonja, Kate Middleton konsiderohet një ikonë e vërtetë e modës.

Një gardërobë elegante që thekson bukurinë dhe figurën e saj natyrale është gjithmonë zgjedhja e princeshës, transmeton Telegrafi.

Ajo shpesh zgjedh pjesë klasike dhe veshje cilësore të përshtatura mirë. Kudo që shkon apo shfaqet, Princesha e Uellsit tërheq vëmendjen.

Ajo mori pjesë në Simpoziumin Kombëtar Shaping Us Symposium në Londër (ku më vonë mbajti një fjalim kryesor), e veshur me kostumin e saj të mrekullueshëm të vjeshtës.

profimedia

Ajo kishte veshur një kostum “ngjyrë mbretërore” si simbol i pasurisë dhe prestigjit. Kombinimi i një xhakete vjollce me dy krahë dhe pantallona të ngushtë dukej tek ajo e sofistikuar dhe me klas.

Ajo e kombinoi me pako kamoshi dhe vathë shumë të mrekullueshëm me diamant dhe safir. Kate i stiloi flokët me onde dhe grimi i saj ishte si gjithmonë diskret. /Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Prej kohësh nuk kemi parë një veshje më femërore: Këto ngjyra do të jenë në fokus në periudhën e ardhshme

Prej kohësh nuk kemi parë një veshje më femërore: Këto ngjyra do të jenë në fokus në periudhën e ardhshme

Moda
Truku në grim që ju ndihmon të dukeni më të reja - 'ndryshimi është magjik'

Truku në grim që ju ndihmon të dukeni më të reja - 'ndryshimi është magjik'

Femra
Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Keshilla Modë
Cikli menstrual dy herë në muaj: Shtatë shkaktarët e këtij fenomeni

Cikli menstrual dy herë në muaj: Shtatë shkaktarët e këtij fenomeni

Këshilla dhe arsye
Grimeri i njohur vlerëson 10 trendet e grimit, rezultati do t'ju befasojë

Grimeri i njohur vlerëson 10 trendet e grimit, rezultati do t'ju befasojë

Femra
Muaji i parë i shtatzënisë: Nuk jeni as të vetëdijshme se trupi juaj po ju dërgon një sinjal se ngjizja ka ndodhur

Muaji i parë i shtatzënisë: Nuk jeni as të vetëdijshme se trupi juaj po ju dërgon një sinjal se ngjizja ka ndodhur

Shtatzëna
Kalo në kategori