LAJMI I FUNDIT:

Kate Middleton dominon sërish lozhën në Wimbledon: Ngjyra e kompletit është esenca e femërores

Kate Middleton dominon sërish lozhën në Wimbledon: Ngjyra e kompletit është esenca e femërores
profimedia

Kate është dëshmi e gjallë që eleganca nuk është sinonim i monotonisë, por i femërores dhe shkëlqimit

Një grua që i përshtatet plotësisht titullit që mban me karakterin, pamjen, sjelljet dhe stilin e modës, një princeshë e vërtetë, ashtu siç lexonim dikur si fëmijë, Kate Middleton nuk i anashkalon ngjarjet e rëndësishme.

Shpesh pyesim veten se si arrin të jetë e pranishme në të gjitha ngjarjet nga pasarelat në pallatet e shtetarëve të ndryshëm të botës, nga pallati në terrenet sportive…

Familja mbretërore po ndjek nga afër turneun e tenisit të sivjetmë dhe si gjithmonë, më së shumti vëmendjen e tërheq princesha e bukur e Wellsit, transmeton Telegrafi.

Kate u shfaq në një kostum të thjeshtë dhe të sofistikuar me një prerje klasike që theksonte linjën e saj të hollë.

Një fjongo lejla, një palë vathë me perla, një byzylyk floriri dhe një unazë diamanti e nxorën më tej këtë kombinim të modës.

Për të thyer paletën e ngjyrave pastel, Kate mbante syze të zeza.

Flokët e rregulluar, pak grim dhe një buzëqeshje e madhe në fytyrën e saj janë shenja dalluese e kësaj femre frymëzuese.

Dhe, sa ju pëlqen ky kombinim mode? Na shkruani në komente.

/Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Keshilla Modë
Truku në grim që ju ndihmon të dukeni më të reja - 'ndryshimi është magjik'

Truku në grim që ju ndihmon të dukeni më të reja - 'ndryshimi është magjik'

Femra
A është ky trendi më i çuditshëm - influencerja

A është ky trendi më i çuditshëm - influencerja "qëndis" veshët për t'u dukur si vathë, videoja merr 8.6 milionë shikime në TikTok

Moda
Ide të bukura të veshjeve për ditëlindje që do t'ju bëjnë të ndiheni si një super yll

Ide të bukura të veshjeve për ditëlindje që do t'ju bëjnë të ndiheni si një super yll

Keshilla Modë
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
Grimeri i njohur vlerëson 10 trendet e grimit, rezultati do t'ju befasojë

Grimeri i njohur vlerëson 10 trendet e grimit, rezultati do t'ju befasojë

Femra
Kalo në kategori