LAJMI I FUNDIT:

Kate Middleton shfaqet me një palë vathë Zara në vlerë prej 25 eurosh në tapetin e kuq të BAFTAs

Kate Middleton shfaqet me një palë vathë Zara në vlerë prej 25 eurosh në tapetin e kuq të BAFTAs

Princi William dhe Kate Middleton janë rikthyer në BAFTA.

Reklama

Princi dhe Princesha e Uellsit bënë të dielën rikthimin e tyre të shumëpritur në tapetin e kuq të shfaqjes së çmimeve për herë të parë që nga viti 2020.

Middleton, 41 vjeçe, mahniti me një fustan të bardhë në Royal Festival Hall të Londrës, teksa u shfaq e buzëqeshur krah bashkëshortit, siç shihet në një video të shpërndarë në llogarinë e Vogue në Instagram.

View this post on Instagram

A post shared by Vogue (@voguemagazine)

E veshur me një fustan Alexander McQueen, mbretëresha dukej në humor të mirë me partnerin e saj, 40 vjeç, i cili shërben si president i Akademisë Britanike të Arteve të Filmit dhe Televizionit.

Të gjitha lajmet nga Kate Middleton
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Kate Middleton

Ajo e kombinoi pamjen me një palë vathë Zara që kushtojnë 25 euro dhe doreza të zeza.

Kate Middleton (Foto: Shutterstock)

Çifti anashkaloi çmimet vjetore televizive dhe filmike të vitit të kaluar për shkak të konflikteve në planifikim.

Një vit më parë, Princi William – i cili duhej të mbante një fjalim në ngjarjen vjetore – u tërhoq për shkak të vdekjes së Princit Filip.

Princi William dhe Kate Middleton (Foto: Getty Images)

Veshja e fundit në BAFTA e Middletonit në 2020 ishte një fustan i bardhë dhe ari Alexander McQueen që ajo kishte veshur më parë në një vizitë në Malajzi në 2012. /Telegrafi/

Kate Middleton (Foto: Getty Images)

Në trend Magazina

Më shumë
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Kalo në kategori