LAJMI I FUNDIT:
Kate Middleton

Kate Middleton

344 Artikuj

Info

Catherine Elizabeth Middleton, e njohur edhe si Kate, ka lindur në Reading në qarkun anglez të Berkshire – Mbretëria e Bashkuar më 9 janar 1982, është bijë e Michael Francis Middleton dhe Carol Elizabeth Goldsmith, dy ish punonjës të British Airways.

Është anëtare e familjes mbretërore britanike. Burri i saj, Princi William, Duka i Cambridge-it, është i dyti në linjën e trashëgimisë në fronin britanik , duke e bërë atë një bashkëshorte të ardhshme mbretëreshë.

Kate Middleton vesh pallto kuptimplote për paraqitjen e parë pas funeralit të Mbretëreshës Elizabeth II

Kate Middleton vesh pallto kuptimplote për paraqitjen e parë pas funeralit të Mbretëreshës Elizabeth II

Moda
Meghan Markle dhe Princesha e vogël Charlotte vendosin aksesorë të dhuruar nga Mbretërsha Elizabeth II në funeralin e saj

Meghan Markle dhe Princesha e vogël Charlotte vendosin aksesorë të dhuruar nga Mbretërsha Elizabeth II në funeralin e saj

Aksesorë
Në funeralin e saj, Kate Middleton vendos gjerdanin me perla që dikur e mbante Mbretëresha Elizabeth II

Në funeralin e saj, Kate Middleton vendos gjerdanin me perla që dikur e mbante Mbretëresha Elizabeth II

Aksesorë
Historia sentimentale prapa orës që princi William e mban në tri dekadat e fundit

Historia sentimentale prapa orës që princi William e mban në tri dekadat e fundit

Yjet
Kate Middleton dhe Meghan Markle shihen të pikëlluara gjatë ceremonisë së funeralit të Mbretëreshës

Kate Middleton dhe Meghan Markle shihen të pikëlluara gjatë ceremonisë së funeralit të Mbretëreshës

Yjet
Pse Kate Middleton dhe Meghan Markle do të veshin vello në funeralin e Mbretëreshës Elizabeth

Pse Kate Middleton dhe Meghan Markle do të veshin vello në funeralin e Mbretëreshës Elizabeth

Aksesorë
Pse vetura e Kate Middleton ishte para asaj të Meghan Markle për kortezhin e arkivolit të Mbretëreshës Elizabeth II

Pse vetura e Kate Middleton ishte para asaj të Meghan Markle për kortezhin e arkivolit të Mbretëreshës Elizabeth II

Evropa
Fustani i veshur nga Kate Middleton shfaqet në tapetin e kuq të “Emmy Awards 2022”

Fustani i veshur nga Kate Middleton shfaqet në tapetin e kuq të “Emmy Awards 2022”

Moda
Kate Middleton zbulon reagimin e Princit Louis për vdekjen e Mbretëreshës Elizabeth

Kate Middleton zbulon reagimin e Princit Louis për vdekjen e Mbretëreshës Elizabeth

Yjet
Vdekja e Mbretëreshës – bëhen bashkë William, Harry, Kate dhe Meghan

Vdekja e Mbretëreshës – bëhen bashkë William, Harry, Kate dhe Meghan

Yjet
Princi William dhe Princesha Kate paraqiten së bashku me Princin Harry dhe Meghan në Kështjellën Windsor

Princi William dhe Princesha Kate paraqiten së bashku me Princin Harry dhe Meghan në Kështjellën Windsor

Evropa
Kate Middleton bëhet Princeshë e Uellsit pas vdekjes së Mbretëreshës – e para që merr këtë titull që nga Diana

Kate Middleton bëhet Princeshë e Uellsit pas vdekjes së Mbretëreshës – e para që merr këtë titull që nga Diana

Yjet
Kate Middleton fsheh emocionet e saj pas syzeve të diellit ndërsa largohet nga Kështjella Windsor pas vdekjes së Mbretëreshës

Kate Middleton fsheh emocionet e saj pas syzeve të diellit ndërsa largohet nga Kështjella Windsor pas vdekjes së Mbretëreshës

Yjet
William dhe Kate marrin tituj të rinj mbretërorë

William dhe Kate marrin tituj të rinj mbretërorë

Evropa
Kate Middleton bën paraqitjen e rrallë e veshur me pantallona të shkurtra

Kate Middleton bën paraqitjen e rrallë e veshur me pantallona të shkurtra

Modë
Bëhet virale një video e Princit William dhe Kate Middleton, të cilët shfaqen duke u argëtuar në një klub nate para se të martoheshin

Bëhet virale një video e Princit William dhe Kate Middleton, të cilët shfaqen duke u argëtuar në një klub nate para se të martoheshin

Yjet
Ç’kuptim ka ky aksesor që Kate Middleton mban gjithmonë në Wimbledon?

Ç’kuptim ka ky aksesor që Kate Middleton mban gjithmonë në Wimbledon?

Aksesorë
Kate Middleton vesh fustan të gjelbër në portretin mbretëror me Princin William

Kate Middleton vesh fustan të gjelbër në portretin mbretëror me Princin William

Modë
Kate Middleton ri-vesh fustanin Alexander McQueen dhe një palë vathë të Princeshës Diana në koncertin “Platinum Jubilee” të Mbretëreshës Elizabeth II

Kate Middleton ri-vesh fustanin Alexander McQueen dhe një palë vathë të Princeshës Diana në koncertin “Platinum Jubilee” të Mbretëreshës Elizabeth II

Moda
Tom Cruise theu ‘rregullin e pashkruar’ duke kapur dorën e Kate Middleton në tapetin e kuq

Tom Cruise theu ‘rregullin e pashkruar’ duke kapur dorën e Kate Middleton në tapetin e kuq

Trend
Kate Middleton shkëlqen në tapetin e kuq të premierës së filmit “Top Gun: Maverick”

Kate Middleton shkëlqen në tapetin e kuq të premierës së filmit “Top Gun: Maverick”

Moda
Kate Middleton nderon viktimat e sulmit në Mançester me vathë simbolikë bletësh

Kate Middleton nderon viktimat e sulmit në Mançester me vathë simbolikë bletësh

Aksesorë
Kate Middleton thotë se asnjë nënë nuk është imune ndaj ankthit dhe depresionit në një video-mesazh për rolin e saj të ri si mbrojtëse e Aleancës së Shëndetit Mendor të Nënës

Kate Middleton thotë se asnjë nënë nuk është imune ndaj ankthit dhe depresionit në një video-mesazh për rolin e saj të ri si mbrojtëse e Aleancës së Shëndetit Mendor të Nënës

Psikologji
Kate Middleton vesh fustan të gjelbër për të dhënë çmimin e modës për nder të Mbretëreshës

Kate Middleton vesh fustan të gjelbër për të dhënë çmimin e modës për nder të Mbretëreshës

Modë