LAJMI I FUNDIT:
Kate Middleton

Kate Middleton

346 Artikuj

Info

Catherine Elizabeth Middleton, e njohur edhe si Kate, ka lindur në Reading në qarkun anglez të Berkshire – Mbretëria e Bashkuar më 9 janar 1982, është bijë e Michael Francis Middleton dhe Carol Elizabeth Goldsmith, dy ish punonjës të British Airways.

Është anëtare e familjes mbretërore britanike. Burri i saj, Princi William, Duka i Cambridge-it, është i dyti në linjën e trashëgimisë në fronin britanik , duke e bërë atë një bashkëshorte të ardhshme mbretëreshë.

Veshja e thjeshtë e Kate Middleton është thjeshtë mahnitëse

Veshja e thjeshtë e Kate Middleton është thjeshtë mahnitëse

Modë
Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Moda
Kate Middleton thotë se nuk e ka takuar akoma foshnjën e Princit Harry dhe të Meghan, por mezi pret që ta shohë

Kate Middleton thotë se nuk e ka takuar akoma foshnjën e Princit Harry dhe të Meghan, por mezi pret që ta shohë

Yjet
Kate Middleton dhe Meghan Markle pëlqejnë të njëjtat atlete

Kate Middleton dhe Meghan Markle pëlqejnë të njëjtat atlete

Modë
Si do të ndryshojë emri i Kate Middleton në vitet e ardhshme?

Si do të ndryshojë emri i Kate Middleton në vitet e ardhshme?

Trend
Kate Middleton vishet me bluzë dhe xhinse për të marrë vaksinën anti-COVID

Kate Middleton vishet me bluzë dhe xhinse për të marrë vaksinën anti-COVID

Modë
Kate Middleton inspirohet për frizurë nga princeshat e Disney

Kate Middleton inspirohet për frizurë nga princeshat e Disney

Flokë dhe stil
Kate Middleton vishet si Princesha Diana në Skoci

Kate Middleton vishet si Princesha Diana në Skoci

Modë
Kate Middleton vesh një nga fustanet më të bukura ndonjëherë

Kate Middleton vesh një nga fustanet më të bukura ndonjëherë

Modë
Kate Middleton shkon për vizitë në muze me vathë që kushtojnë vetëm 11 euro

Kate Middleton shkon për vizitë në muze me vathë që kushtojnë vetëm 11 euro

Yjet
Princi William dhe Kate Middleton edhe pas 10 vitesh ‘punojnë’ shumë në martesën e tyre, përkundër se janë gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes

Princi William dhe Kate Middleton edhe pas 10 vitesh ‘punojnë’ shumë në martesën e tyre, përkundër se janë gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes

Yjet
Një artiste ilustron përmes pikturave imagjinatën e saj se si do të ishte jeta mbretërore nëse Diana do ishte ende gjallë dhe s’do të kishte konflikte mes anëtareve

Një artiste ilustron përmes pikturave imagjinatën e saj se si do të ishte jeta mbretërore nëse Diana do ishte ende gjallë dhe s’do të kishte konflikte mes anëtareve

Yjet
Kate Middleton vesh bluzën që kishte në fotot e fejesës dhjetë vjet më vonë

Kate Middleton vesh bluzën që kishte në fotot e fejesës dhjetë vjet më vonë

Modë
Frizura e fundit e Kate Middleton u krijua me kujdes të veçantë

Frizura e fundit e Kate Middleton u krijua me kujdes të veçantë

Flokë dhe stil
Meghan Markle dhe Princi Harry uruan privatisht Princin William dhe Kate Middleton për 10 vjetorin e martesës

Meghan Markle dhe Princi Harry uruan privatisht Princin William dhe Kate Middleton për 10 vjetorin e martesës

Yjet
Kate Middleton vendosi gjerdan 12 mijë dollarësh në fotografinë e përvjetorit të martesës me Princin William

Kate Middleton vendosi gjerdan 12 mijë dollarësh në fotografinë e përvjetorit të martesës me Princin William

Moda
Katër sekretet e William dhe Kate për një martesë të lumtur

Katër sekretet e William dhe Kate për një martesë të lumtur

Trend
Kthesa franceze në veshjen e Kate Middleton është jashtëzakonisht elegante

Kthesa franceze në veshjen e Kate Middleton është jashtëzakonisht elegante

Modë
Kate Middleton dhe Princi William festojnë dhjetë vjetorin e martesës së tyre

Kate Middleton dhe Princi William festojnë dhjetë vjetorin e martesës së tyre

Yjet
Këto çizme janë bërë thjeshtë për të! Dukesha Kate Middleton vesh të njëjtat çizmet prej 17 vitesh

Këto çizme janë bërë thjeshtë për të! Dukesha Kate Middleton vesh të njëjtat çizmet prej 17 vitesh

Yjet
Kate Middleton mund ta ketë falur Harryn, por a do të mundet Princi William ta falë ndonjëherë Meghan Markle për atë që i bëri Mbretërisë?

Kate Middleton mund ta ketë falur Harryn, por a do të mundet Princi William ta falë ndonjëherë Meghan Markle për atë që i bëri Mbretërisë?

Po Flitet
Dashuria mbretëron! Fotografitë mahnitëse që dëshmojnë martesën e lumtur 10 vjeçare të Princit William dhe Kate Middleton

Dashuria mbretëron! Fotografitë mahnitëse që dëshmojnë martesën e lumtur 10 vjeçare të Princit William dhe Kate Middleton

Yjet
Brenda shtëpisë së pushimit të Princit William dhe Kate Middleton në fshat

Brenda shtëpisë së pushimit të Princit William dhe Kate Middleton në fshat

Shtëpi të bukura
Ngjyra e re e flokëve të Kate Middleton është jashtëzakonisht e bukur

Ngjyra e re e flokëve të Kate Middleton është jashtëzakonisht e bukur

Flokë dhe stil