LAJMI I FUNDIT:

Kate Middleton dhe Megan Markle me kostume të bardha: Njëra zgjodhi të ishte më sfiduese, kurse tjetra më modeste

Kate Middleton dhe Megan Markle me kostume të bardha: Njëra zgjodhi të ishte më sfiduese, kurse tjetra më modeste

Për shkak të mungesës së një pjese veshjeje, Megan Markle ishte më sfiduesja në kostum të bardhë

Reklama

Dy damat mbretërore sivjet kanë veshur kostume të bardha, mirëpo njëra i ka bartur në një mënyrë paksa më sfiduese. Tjetra ka zgjedhur anën më konservatore.

Në fillim të këtij viti Megan Markle, me rastin e një ngjarjeje në Hagë, ka veshur kostum të bardhë jashtëzakonisht modern, transmeton Telegrafi.

Bizhuteritë prej ari, një çantë dore e bardhë dhe këpucët e stilistëve të lartë ia shtuan pamjen Dukeshës së Sussex-it, e cila vendosi të mos vishte një bluzë nën xhaketën e bardhë klasike të markës së modës “Valentino”.

Princesha Kate MIddleton, disa herë deri tani ka veshur kostume të bardha dhe herën e parë e ka veshur në Lojërat e Komonuelthit. Atëherë Kate veshi një kostum të bardhë nga shtëpia e modës “Alexander McQueen”, dhe shumë kritikë të modës e vlerësuan këtë edicion si të përsosur.

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
E fejuara 36 vjeçare e Jagger merr vëmendjen me përzgjedhjen e modës në Paris

E fejuara 36 vjeçare e Jagger merr vëmendjen me përzgjedhjen e modës në Paris

Femra
Pa grim dhe me flokë të çrregullta, fansat me komente të ndryshme për Selenan

Pa grim dhe me flokë të çrregullta, fansat me komente të ndryshme për Selenan

Grim
E shpallur si femra më tërheqëse në botë, Ashley Graham rrëfen se në moshën 12 vjeçare i kishin thënë të humbte peshë

E shpallur si femra më tërheqëse në botë, Ashley Graham rrëfen se në moshën 12 vjeçare i kishin thënë të humbte peshë

Femra
Gruaja e George Clooney rrëfen sekretin e bukurisë dhe shkëlqimit

Gruaja e George Clooney rrëfen sekretin e bukurisë dhe shkëlqimit

Femra
‘Duket mirë për moshën e saj’ – Anne Hathaway merr komplimente për dukjen gjatë një interviste

‘Duket mirë për moshën e saj’ – Anne Hathaway merr komplimente për dukjen gjatë një interviste

Femra
Provoni reduktimin e njollave të diellit në lëkurë me përbërës natyralë

Provoni reduktimin e njollave të diellit në lëkurë me përbërës natyralë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Kalo në kategori