LAJMI I FUNDIT:

Kate Middleton në xhaketën perfekte pranverore dhe një kombinim që kopjohet lehtë

Kate Middleton në xhaketën perfekte pranverore dhe një kombinim që kopjohet lehtë

Ajo e plotësoi kombinimin e thjeshtë pranveror me një nga palët e preferuara të vathëve me perla dhe një unazë fejese prej safiri dhe diamanti, të mbajtur më parë nga Princesha Diana

Reklama

Princi William dhe Kate Middleton surprizuan banorët vendas që u mblodhën në një shëtitje të gjatë jashtë kështjellës Windsor përpara koncertit të kurorëzimit.

Një ditë pasi mori pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të mbretit Charles III me një mantel tradicional, një fustan të firmës Alexander McQueen dhe një kurorë të ndërlikuar me lule, Princesha e Uellsit zgjodhi një veshje të vërtetë pranverore – një xhaketë blu Reiss mbi një këmishë të bardhë dhe pantallona të zeza, transmeton Telegrafi.

gettyimages

Ajo e plotësoi kombinimin e thjeshtë pranveror me një nga palët e preferuara të vathëve me perla dhe një unazë fejese prej safiri dhe diamanti, të mbajtur më parë nga Princesha Diana.

Ajo kompletoi veshjen me një gjerdan argjendi nga Van Cleef & Arpels me disa varëse lulesh të madhësive të ndryshme.

Pamja e saj magjepsëse për këtë mbrëmje përfshinte skuqje rozë dhe sy delikat ‘smoky eye’.

GettyImages

/Telegrafi/