LAJMI I FUNDIT:

Kate Middleton ‘e indinjuar dhe e lënduar’ nga akuzat që Princi Harry bëri në librin “Spare”

Kate Middleton ‘e indinjuar dhe e lënduar’ nga akuzat që Princi Harry bëri në librin “Spare”
Kate dhe Harry

Kate Middleton thuhet se është shumë e mërzitur nga akuzat e bëra kundër saj në librin e ri të Princit Harry, “Spare”.

Princesha e Uellsit është “e indinjuar dhe e lënduar”, thotë Tom Bower, autori i “Revenge: Meghan, Harry and the War Between the Windsors”.


Në artikullin e datës 10 janar, Duka i Sussex detajon marrëdhënien e ftohtë midis gruas së tij, Meghan Markle dhe kunatës së tij.

Kate Middleton (Foto: Getty Images)

Harry pohon se në një moment Middleton donte që të gjitha fustanet e shoqërueses së nuses të ripunoheshin katër ditë para dasmës, sepse ato të Charlotte nuk përshtateshin siç duhet.

Në intervistën e re, Harry ‘thumbon’ familjen mbretërore: Nuk janë përpjekur asnjëherë të pajtohen me mua dhe Meghanin
Lexo po ashtu Në intervistën e re, Harry ‘thumbon’ familjen mbretërore: Nuk janë përpjekur asnjëherë të pajtohen me mua dhe Meghanin

Përfundimisht, ajo pranoi të vizitonte rrobaqepësin e Markle për ta ndryshuar atë, por Harry shkruan se më vonë e gjeti të fejuarën e tij të atëhershme në lot.

Princi Harry (Foto: Wire Image)

Të nesërmen, vazhdoi ai, Middleton solli lule dhe një kartë dhe kërkoi falje.

Harry në libër përmendi edhe disa raste të tjera, ku Kate ishte përplasur me gruan e tij, Meghan Marklen.

Ai vuri në dukje edhe momente të tjera kur Kate dhe Meghan kanë qenë në polemika me njëra-tjetrën.

Meghan dhe Kate (Foto: Getty Images)

Harry e akuzoi po ashtu familjen mbretërore britanike duke thënë se nuk janë përpjekur asnjëherë të pajtohen me të dhe me Marklen.

Çifti janë larguar nga jeta mbretërore në vitin 2020. /Telegrafi/

Harry, Meghan, Kate dhe William (Foto: Getty Images)

Në trend Magazina

Më shumë
Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

Magazina

"I shoh kokë më kokë" - Pas daljes, Françeska tregon se kush mund ta fitojë Big Brother-in

Magazina
Megan Thee Stallion merr vëmendje me një veshje ekspozuese rozë, gjatë turneut veror

Megan Thee Stallion merr vëmendje me një veshje ekspozuese rozë, gjatë turneut veror

Magazina
Oriola Marashi merr tërë vëmendjen me dukjen e mrekullueshme, në një set fotografik të publikuar së fundi

Oriola Marashi merr tërë vëmendjen me dukjen e mrekullueshme, në një set fotografik të publikuar së fundi

Magazina
Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Magazina
Luiz Ejlli dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e shumëpritur “Ding Ding”

Luiz Ejlli dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e shumëpritur “Ding Ding”

Magazina
Kalo në kategori