LAJMI I FUNDIT:

Florent Hasani

38 Artikuj

Supergoli nga distanca i Florent Hasanit vendos derbin ndaj Debrecenit

Supergoli nga distanca i Florent Hasanit vendos derbin ndaj Debrecenit

Ligat tjera
Luajnë bukur por pa fat, Kosova U21 barazon me Irlandën

Luajnë bukur por pa fat, Kosova U21 barazon me Irlandën

Përfaqësuesja e Kosovës
Kush janë djelmoshat që barazuan me Gjermaninë dhe mbajnë gjallë ëndrrën për një vend në Kampionatin Evropian

Kush janë djelmoshat që barazuan me Gjermaninë dhe mbajnë gjallë ëndrrën për një vend në Kampionatin Evropian

Lavdim Pireva
Hasani: I lumtur me golin dhe fitoren e arritur

Hasani: I lumtur me golin dhe fitoren e arritur

Përfaqësuesja e Kosovës
Fitore e madhe e Kosovës U21, tani ëndërrohet kualifikimi në Evropian

Fitore e madhe e Kosovës U21, tani ëndërrohet kualifikimi në Evropian

Përfaqësuesja e Kosovës
Top shënuesit në Superligë, prin Genc Hamiti

Top shënuesit në Superligë, prin Genc Hamiti

Superliga
Florent Hasani shënon golin e parë në Hungari, ia siguron fitoren Diosgyor VTK ndaj Ferencvarosit (Video)

Florent Hasani shënon golin e parë në Hungari, ia siguron fitoren Diosgyor VTK ndaj Ferencvarosit (Video)

Ligat tjera
Zyrtare: Florent Hasani prezantohet te Diosgyor VTK

Zyrtare: Florent Hasani prezantohet te Diosgyor VTK

Superliga
Zyrtare: Florent Hasani kalon nga Trepça ’89 te Diosgyori në Hungari

Zyrtare: Florent Hasani kalon nga Trepça ’89 te Diosgyori në Hungari

Superliga
FFK zgjedh lojtarin e vitit, trajnerin, gjyqtarin, formacionin dhe klubet më të suksesshme

FFK zgjedh lojtarin e vitit, trajnerin, gjyqtarin, formacionin dhe klubet më të suksesshme

Lavdim Pireva
Top talentet nga futbolli i Kosovës që pritet ta pushtojnë Evropën (Foto)

Top talentet nga futbolli i Kosovës që pritet ta pushtojnë Evropën (Foto)

Romak Zeqiri
Viti i jashtëzakonshëm i Hasanit me 89-shin dhe Kosovën, e ardhmja e tij është në Evropë

Viti i jashtëzakonshëm i Hasanit me 89-shin dhe Kosovën, e ardhmja e tij është në Evropë

Romak Zeqiri
Kampioni shpërdoron shumë, paqe në derbin e javës

Kampioni shpërdoron shumë, paqe në derbin e javës

Superliga
Rikthehet Superliga e Kosovës, 89-shi kërkon t’ia fillojë me fitore, Flamurtari udhëton për befasi

Rikthehet Superliga e Kosovës, 89-shi kërkon t’ia fillojë me fitore, Flamurtari udhëton për befasi

Superliga