LAJMI I FUNDIT:
Danilo D'Ambrosio

Danilo D'Ambrosio

57 Artikuj

Info

Danilo D’Ambrosio është futbollist italian i lindur me 9 shtator 1988.

Interi planifikon riorganizim gjatë verës – Priten gjashtë largime dhe shumë transferime të reja

Interi planifikon riorganizim gjatë verës – Priten gjashtë largime dhe shumë transferime të reja

Serie A
Bayerni mposht Interin dhe largohet me pikë të plota nga Meazza

Bayerni mposht Interin dhe largohet me pikë të plota nga Meazza

Liga e Kampionëve
Rrëfehet Kristjan Asllani: Nga biseda me Lukakun, te raportet me futbollistët e Interit

Rrëfehet Kristjan Asllani: Nga biseda me Lukakun, te raportet me futbollistët e Interit

Serie A
Gjashtë kontrata afër skedimit – Interi planifikon rinovimin me tre lojtarë, tre tjerë do të largohen në verë

Gjashtë kontrata afër skedimit – Interi planifikon rinovimin me tre lojtarë, tre tjerë do të largohen në verë

Serie A
Inter 1-1 Fiorentina, notat e lojtarëve

Inter 1-1 Fiorentina, notat e lojtarëve

Serie A
Notat e lojtarëve: Empoli 0-2 Inter, vlerësohen golashënuesit

Notat e lojtarëve: Empoli 0-2 Inter, vlerësohen golashënuesit

Serie A
Interi me fitore komode ndaj Empolit

Interi me fitore komode ndaj Empolit

Serie A
Calhanoglu ngatërrohet dhe rasti bëhet viral, ndjek vëllanë binjak të D’Ambrosios në rrjetet sociale

Calhanoglu ngatërrohet dhe rasti bëhet viral, ndjek vëllanë binjak të D’Ambrosios në rrjetet sociale

Serie A
Nga Zhang te Conte, Zanetti dhe gjithë lojtarët e Interit – mbështetja për Eriksenin dhe lutjet për shëndetin e tij nuk mungojnë

Nga Zhang te Conte, Zanetti dhe gjithë lojtarët e Interit – mbështetja për Eriksenin dhe lutjet për shëndetin e tij nuk mungojnë

Përfaqësueset
Milani shënjestëron tre transferime, në mesin e tyre edhe Elseid Hysaj

Milani shënjestëron tre transferime, në mesin e tyre edhe Elseid Hysaj

Serie A
Interi ka frikë nga shpërthimi i COVID-19 në skuadër

Interi ka frikë nga shpërthimi i COVID-19 në skuadër

Serie A
Genoa 0-2 Inter, nota e Behramit dhe të tjerëve

Genoa 0-2 Inter, nota e Behramit dhe të tjerëve

Serie A
Interi këndellet me një fitore në udhëtim te Genoa

Interi këndellet me një fitore në udhëtim te Genoa

Serie A
Interi demolon Shakhtarin, luan ndaj Sevillës në finale e Ligës së Evropës

Interi demolon Shakhtarin, luan ndaj Sevillës në finale e Ligës së Evropës

Liga e Evropës
Inter 2-0 Napoli, nota e Elseid Hysajt dhe të tjerëve

Inter 2-0 Napoli, nota e Elseid Hysajt dhe të tjerëve

Serie A
Interi nuk e lëshon vendin e dytë, fiton me lehtësi ndaj Napolit

Interi nuk e lëshon vendin e dytë, fiton me lehtësi ndaj Napolit

Serie A
D’Ambrosio pas takimit me Greqinë: Më thyen gishtin e këmbës

D’Ambrosio pas takimit me Greqinë: Më thyen gishtin e këmbës

Përfaqësueset
Interi mposht Lazion, rikthehet në pozitën e parë

Interi mposht Lazion, rikthehet në pozitën e parë

Serie A
Handanovic dhe D’Ambrosio, do t’i vazhdojnë kontratat me Interin

Handanovic dhe D’Ambrosio, do t’i vazhdojnë kontratat me Interin

Serie A
Notat e lojtarëve: Frosinone 1-3 Inter, vlerësohen D’Ambrosio dhe Icardi

Notat e lojtarëve: Frosinone 1-3 Inter, vlerësohen D’Ambrosio dhe Icardi

Serie A
D’Ambrosio thotë se Interi është superior mbi Milanin

D’Ambrosio thotë se Interi është superior mbi Milanin

Serie A
Inter 2-1 Sampdoria: Notat e lojtarëve, Perisic më i miri

Inter 2-1 Sampdoria: Notat e lojtarëve, Perisic më i miri

Serie A
Spalletti buzëqesh, tre lojtarë i kthehen nga kombëtaret

Spalletti buzëqesh, tre lojtarë i kthehen nga kombëtaret

Serie A
Notat e lojtarëve, Inter 2-1 Sampdoria: Një mbrojtës nderon vendasit

Notat e lojtarëve, Inter 2-1 Sampdoria: Një mbrojtës nderon vendasit

Serie A