LAJMI I FUNDIT:

Milani shënjestëron tre transferime, në mesin e tyre edhe Elseid Hysaj

Milani shënjestëron tre transferime, në mesin e tyre edhe Elseid Hysaj

Milani duket se do të ketë një verë tejet të ngjeshur, pas rikthimin në Ligën e Kampionëve.

Reklama

Klubi italian po kërkon që të përforcohet në disa reparte dhe tashmë ka filluar t’i realizojë disa nga shënjestrat.

Mike Maignan, portieri i Lilles po e kompleton transferimin te Rossonerët, duke zëvendësuar Gianluigi Donnarumman që e kërkon largimin.

Sipas asaj që raporton La Repubblica, Elseid Hysaj, Danilo D’Ambrosion dhe Olivier Giroudin.

Milani shënjestëron sulmuesi francez si mbështetës të Zlatan Ibrahimovicit, e që largimi i tij nga Chelsea do të ndodhë në këtë verë.

Agjenti flet për të ardhmen e Hysajt: Jemi në kontakt me disa klube, por mund të flasim edhe me Napolin
Lexo po ashtu Agjenti flet për të ardhmen e Hysajt: Jemi në kontakt me disa klube, por mund të flasim edhe me Napolin

Elseid Hysaj nuk është i lumtur te Napoli dhe agjenti i tij ka konfirmuar se janë duke i shqyrtuar ofertat.

D’Ambrosio në anën tjetër nuk është në planet e Antonio Contes dhe largimi i tij nga Interi mund të konsiderohet si i realizuar. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Serie A
Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

La Liga
Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Premier League
Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Tenis
Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Ligat tjera
Paraqitje fantastike me gola që në start te Rapid Bukuresht - dyfishohet vlera e Albion Rrahmanit

Paraqitje fantastike me gola që në start te Rapid Bukuresht - dyfishohet vlera e Albion Rrahmanit

Ligat tjera
Kalo në kategori