LAJMI I FUNDIT:
Elseid Hysaj

Elseid Hysaj

457 Artikuj

Hysaj flet për fitoren ndaj Napolit: U treguam të aftë duke mos humbur qetësinë

Hysaj flet për fitoren ndaj Napolit: U treguam të aftë duke mos humbur qetësinë

Serie A
Hysaj: Ka qenë vit i vështirë, shpresojmë ta mbyllim me fitore

Hysaj: Ka qenë vit i vështirë, shpresojmë ta mbyllim me fitore

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Italisë: Reja pritet të përdorë skema të reja

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Italisë: Reja pritet të përdorë skema të reja

Kombëtarja e Shqipërisë
Hysaj bën autokritikë: Koha të reflektoj, duhet të bëj më shumë për fanellën

Hysaj bën autokritikë: Koha të reflektoj, duhet të bëj më shumë për fanellën

Përfaqësuesja e Kosovës
Hysaj: Jemi tri skuadra të forta, synojmë vendin e parë në grup

Hysaj: Jemi tri skuadra të forta, synojmë vendin e parë në grup

Kombëtarja e Shqipërisë
Hysaj flet për përballjen ndaj Spanjës: Do jetë ndeshje e bukur, synojmë rezultat pozitiv

Hysaj flet për përballjen ndaj Spanjës: Do jetë ndeshje e bukur, synojmë rezultat pozitiv

Kombëtarja e Shqipërisë
Notat e lojtarëve: Inter 2-1 Lazio, Bastoni me vlerësim të lartë

Notat e lojtarëve: Inter 2-1 Lazio, Bastoni me vlerësim të lartë

Serie A
Trippier te Newcastle, Hysaj shihet si zëvendësues i tij te Atletico Madridi

Trippier te Newcastle, Hysaj shihet si zëvendësues i tij te Atletico Madridi

La Liga
Top transferimet e futbollistëve shqiptarë që ndodhen në vitin 2021

Top transferimet e futbollistëve shqiptarë që ndodhen në vitin 2021

Romak Zeqiri
Pesë lojtarët më të vlefshëm për vitin 2021 te Shqipëria

Pesë lojtarët më të vlefshëm për vitin 2021 te Shqipëria

Kombëtarja e Shqipërisë
Elseid Hysaj: Strakosha dhe Reina janë të dy portierë të mirë

Elseid Hysaj: Strakosha dhe Reina janë të dy portierë të mirë

Serie A
Hysaj: E vështirë të ngresh moralin pas një humbjeje të tillë, kujdes Andorrën!

Hysaj: E vështirë të ngresh moralin pas një humbjeje të tillë, kujdes Andorrën!

Kombëtarja e Shqipërisë
Hysaj analizon humbjen me Anglinë: Frika bëri të vetën

Hysaj analizon humbjen me Anglinë: Frika bëri të vetën

Kombëtarja e Shqipërisë
Lazio 3-1 Inter, notat e lojtarëve – Shkëlqen Anderson, dështon Hysaj

Lazio 3-1 Inter, notat e lojtarëve – Shkëlqen Anderson, dështon Hysaj

Serie A
Hysaj: Kjo ishte ndeshja jonë më e mirë, nuk e merituam humbjen

Hysaj: Kjo ishte ndeshja jonë më e mirë, nuk e merituam humbjen

Kombëtarja e Shqipërisë
Hysaj i bindur: Luajmë për gjashtë pikë në dy ndeshjet

Hysaj i bindur: Luajmë për gjashtë pikë në dy ndeshjet

Kombëtarja e Shqipërisë
Notat e lojtarëve: Lazio 3-2 Roma, paraqitje solide e Hysajt – minutazh i shkurtër për Muriqin

Notat e lojtarëve: Lazio 3-2 Roma, paraqitje solide e Hysajt – minutazh i shkurtër për Muriqin

Serie A
Hysaj: Lazio nuk mendon për ‘Derby della Capitale’

Hysaj: Lazio nuk mendon për ‘Derby della Capitale’

Serie A
Hysaj: Gjithmonë është kënaqësi dhe ëndërr kur shënon gol me kombëtaren

Hysaj: Gjithmonë është kënaqësi dhe ëndërr kur shënon gol me kombëtaren

Kombëtarja e Shqipërisë
Hysaj: Kemi besim dhe jemi përforcuar, kemi gjasa për Katar

Hysaj: Kemi besim dhe jemi përforcuar, kemi gjasa për Katar

Kombëtarja e Shqipërisë
Hysaj realizoi gol të bukur në fitoren e thellë të Lazios

Hysaj realizoi gol të bukur në fitoren e thellë të Lazios

Serie A
Zyrtare: Lazio nënshkruan me Elseid Hysaj, Felipe Anderson dhe Luka Romero

Zyrtare: Lazio nënshkruan me Elseid Hysaj, Felipe Anderson dhe Luka Romero

Serie A
Nga Euro 2020 te Edy Reja, Xhaka dhe Hysaj – Armand Duka rrëfehet për të gjitha te mediumi italian

Nga Euro 2020 te Edy Reja, Xhaka dhe Hysaj – Armand Duka rrëfehet për të gjitha te mediumi italian

Ndërkombëtare
Dy gola nga Muriqi dhe një gol nga Hysaj në ndeshjen përgatitore të Lazios

Dy gola nga Muriqi dhe një gol nga Hysaj në ndeshjen përgatitore të Lazios

Serie A