LAJMI I FUNDIT:
Danilo D'Ambrosio

Danilo D'Ambrosio

59 Artikuj

Info

Danilo D’Ambrosio është futbollist italian i lindur me 9 shtator 1988.

Interi nuk këndellet para derbit të Milanos, befasohet edhe nga Crotone (Video)

Interi nuk këndellet para derbit të Milanos, befasohet edhe nga Crotone (Video)

Serie A
Zyrtare: Interi fillon me ‘blindime’, rinovon kontratën me D’Ambrosion (Foto)

Zyrtare: Interi fillon me ‘blindime’, rinovon kontratën me D’Ambrosion (Foto)

Serie A
Interi në avantazh me golin e D’Ambrosios (Video)

Interi në avantazh me golin e D’Ambrosios (Video)

Serie A
Interi fillon blindimin e yjeve

Interi fillon blindimin e yjeve

Serie A
Interi u ofron kontrata të reja tre lojtarëve

Interi u ofron kontrata të reja tre lojtarëve

Serie A
D’Ambrosio kalon Interin në epërsi (Video)

D’Ambrosio kalon Interin në epërsi (Video)

Serie A
Formacioni i javës së 18-të të Serie A

Formacioni i javës së 18-të të Serie A

Serie A
Katër ‘betejat kyçe’ që mund të vendosin Derby della Madonnina

Katër ‘betejat kyçe’ që mund të vendosin Derby della Madonnina

Serie A
D’Ambrosio: Duhet të marrim shembull Juventusin

D’Ambrosio: Duhet të marrim shembull Juventusin

Serie A
Interi fiton dhe kështu vazhdon të ëndërrojë për një vend në LK (Video)

Interi fiton dhe kështu vazhdon të ëndërrojë për një vend në LK (Video)

Serie A
Juve 2-0 Inter: Notat e lojtarëve

Juve 2-0 Inter: Notat e lojtarëve

Serie A