LAJMI I FUNDIT:
Cineplexx

Cineplexx

397 Artikuj

Info

Kinemaja e parë në Kosovë me gjashtë salla me teknologji RealD 3D dhe teknologjinë e re të zërimit Dolby Digital Surround System 7.1, si dhe afro 900 ulëse.

Këtë të diele mos harroni Cineplexx sjell ofertën Super Saver!

Këtë të diele mos harroni Cineplexx sjell ofertën Super Saver!

Cineplexx
Ladies Night me datë 28 Dhjetor në Cineplexx Prishtina dhe Prizreni

Ladies Night me datë 28 Dhjetor në Cineplexx Prishtina dhe Prizreni

Cineplexx
Bora Zemani dhe Donald Veshaj priten ngrohtë në Prishtinë – të mahnitur nga publiku për të parë “5 Herë Jo” në kinemanë Cineplexx

Bora Zemani dhe Donald Veshaj priten ngrohtë në Prishtinë – të mahnitur nga publiku për të parë “5 Herë Jo” në kinemanë Cineplexx

Egzona Shigjeqi
‘Cineplexx Prishtina’ dhe ‘Cineplexx Prizren’ sjellin eksluzivisht kastin e aktorëve të filmit “5 Herë Jo”

‘Cineplexx Prishtina’ dhe ‘Cineplexx Prizren’ sjellin eksluzivisht kastin e aktorëve të filmit “5 Herë Jo”

Cineplexx
Cineplexx sjell ofertën Super Saver!

Cineplexx sjell ofertën Super Saver!

Cineplexx
Në Cineplexx për festën e 28 Nëntorit –  nga ora 20:00 shijoni RC Cola Kosova dhe Red Rain falas!

Në Cineplexx për festën e 28 Nëntorit – nga ora 20:00 shijoni RC Cola Kosova dhe Red Rain falas!

Cineplexx
Cineplexx Frymon Shqip! Vetëm me 28 dhe 29 Nëntor për çdo film Shqiptar çmimi i biletës vetëm 2 euro!

Cineplexx Frymon Shqip! Vetëm me 28 dhe 29 Nëntor për çdo film Shqiptar çmimi i biletës vetëm 2 euro!

Cineplexx
“Trolls 3 Band it Together” arrin në Cineplexx me eventin Dita e Familjes më 4 dhe 5 Nëntor me super-shpërblime dhe aktivitete për fëmijë

“Trolls 3 Band it Together” arrin në Cineplexx me eventin Dita e Familjes më 4 dhe 5 Nëntor me super-shpërblime dhe aktivitete për fëmijë

TV / Film
Cineplexx sjell Halloween Night, Trick or Treat party

Cineplexx sjell Halloween Night, Trick or Treat party

Cineplexx
‘Hallakamë’ në Cineplexx nga fansat për Luizin e Oltën: Çka ndodhi dje në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”

‘Hallakamë’ në Cineplexx nga fansat për Luizin e Oltën: Çka ndodhi dje në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”

Egzona Shigjeqi
Cineplexx Prishtina dhe Albi Mall sjellin ekskluzivisht të gjithë kastin e aktorëve të filmit “Në kuadër të dashurisë”

Cineplexx Prishtina dhe Albi Mall sjellin ekskluzivisht të gjithë kastin e aktorëve të filmit “Në kuadër të dashurisë”

TV / Film
Ruani datën “Taylor Swift  – The Eras Tour” po vjen në Cineplexx më 13 tetor

Ruani datën “Taylor Swift – The Eras Tour” po vjen në Cineplexx më 13 tetor

Cineplexx
“Paw Patrol: The Mighty Movie” arrin në Cineplexx

“Paw Patrol: The Mighty Movie” arrin në Cineplexx

Cineplexx
“Fun Weekend” 50% zbritje në të gjithë filmat në Cineplexx

“Fun Weekend” 50% zbritje në të gjithë filmat në Cineplexx

Cineplexx
Biletat 2 euro, për Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve në Cineplexx!

Biletat 2 euro, për Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve në Cineplexx!

Cineplexx
Në Cineplexx jepet premiera e filmit “I fshehur” – çfarë “fshihet” pas historisë mistike dhe reale që trajtohet në dramën e frikshme shqiptare?

Në Cineplexx jepet premiera e filmit “I fshehur” – çfarë “fshihet” pas historisë mistike dhe reale që trajtohet në dramën e frikshme shqiptare?

Butrint Avdyli


mob5