LAJMI I FUNDIT:

Cineplexx Prishtina sjellni eksluzivisht të gjithë kastin e aktorëve të filmit “Dy Gisht Mjaltë 2”

Cineplexx Prishtina sjellni eksluzivisht të gjithë kastin e aktorëve të filmit “Dy Gisht Mjaltë 2”

A jeni gati të takoni yjet e filmit “Dy Gisht Mjaltë 2” atëherë mos mungoni në premierën e filmit me date 15 Shkurt në Cineplexx Prishtina, në Albi Mall.

Në një pritje madhështore duke filluar nga ora 17:00 do keni mundësin të takoni të gjithë aktorët në ambientet e Cineplexx Prishtina, ku do mund të fotografoheni me të preferuarit tuaj.

Kasti do të jetë në të kinema për 3 or ku do të futen në çdo orar për të ju përshëndetur të gjithë juve që po I prisni me padurim.

Ermal Mamaqi

Elvana Gjata

Bujar Asqeriu

Natasha Sela

Marjana Kondi

Fidel Kourouma

Elson Bajrakurtaj

Klea Coli

Sejfulla Myftari

Dashnor Diko

Xhevahir Zeneli

Sheki Useini

Belinda Dragoti

Bledi Mane

Joel Mamaqi

Samuele Vargu

Nxitoni dhe blini biletën tuaj në aplikacionin e Cineplexx Kosova.

Shkarko në iOS  –  Cineplexx Kosova  

Shkarko në AndroidCineplexx Kosova

Në trend Ekonomi

Më shumë
Gjermania po punon për të përshpejtuar procedurat e vizave për punëtorët e huaj

Gjermania po punon për të përshpejtuar procedurat e vizave për punëtorët e huaj

Botë
Filloi sezoni veror në Central Park me

Filloi sezoni veror në Central Park me "Bota Jote e Aventurave"

Central Park
Hekurudha Prishtinë-Durrës dhe punimet në rrugët për Podujevë e Pejë, flet ministri Aliu

Hekurudha Prishtinë-Durrës dhe punimet në rrugët për Podujevë e Pejë, flet ministri Aliu

Ekonomi
Çmime të jashtëzakonshme të derivateve në Prishtinë nga Petrol Company

Çmime të jashtëzakonshme të derivateve në Prishtinë nga Petrol Company

Petrol Company
A jeni gati për të fituar me Rugove?

A jeni gati për të fituar me Rugove?

Ujë Rugove
Pushime në plazhin më të bukur në Shëngjin - Rana e Hedhun, ekskluzivitet nga Kompania Shpejtimi

Pushime në plazhin më të bukur në Shëngjin - Rana e Hedhun, ekskluzivitet nga Kompania Shpejtimi

Kompania Turistike Shpejtimi
Kalo në kategori