LAJMI I FUNDIT:

Në Cineplexx për festën e 28 Nëntorit – nga ora 20:00 shijoni RC Cola Kosova dhe Red Rain falas!

Në Cineplexx për festën e 28 Nëntorit –  nga ora 20:00 shijoni RC Cola Kosova dhe Red Rain falas!

Nesër për festën e 28 Nëntorit do të kemi pije falas nga Rc Cola Kosova dhe Red Rain nga ora 20:00!

Si dhe 4 voucher me vlerë 50 euro nga Albi Market

Të gjithë ju që shikoni ndonjërin nga filmat Shqiptar, mos harroni futini biletat e juaja në kuti tek bileterët.

Filmat që mund ti shihni për vetëm 2 euro janë:

Adnan Kafazi

Zgjoi

Në Kuadër të Dashurisë

Policë për Kokë

Pranverë e paharruar në fshatin e harruar

Përzgjedhja e fituesve bëhet me datë 29 Nëntor

#Cineplexxfrymonshqip

Në trend Ekonomi

Më shumë
Merrni frymën e detit dhe pishave në 'Holiday In 2' - shtëpia juaj në bregdetin Adriatik

Merrni frymën e detit dhe pishave në 'Holiday In 2' - shtëpia juaj në bregdetin Adriatik

Edil Project
Prishtina G Talks me Grida Duma në Klan Arena

Prishtina G Talks me Grida Duma në Klan Arena

Ekonomi
Armani Exchange sjell konceptin e ri te dyqanit në Albi Mall Gjilan!

Armani Exchange sjell konceptin e ri te dyqanit në Albi Mall Gjilan!

Albi Mall
DevCon - konferenca ndërkombëtare për komunitetin e teknologjisë që do ndodh me 2 Mars në FIEK, Prishtinë

DevCon - konferenca ndërkombëtare për komunitetin e teknologjisë që do ndodh me 2 Mars në FIEK, Prishtinë

DevCon
Elko hap dyqanin e ri në Pejë - zgjidhje për të gjitha materialet elektrike!

Elko hap dyqanin e ri në Pejë - zgjidhje për të gjitha materialet elektrike!

ELKO SHPK
Kalemi Travel Kosova - Pasaporta juaj për pushime të paharrueshme!

Kalemi Travel Kosova - Pasaporta juaj për pushime të paharrueshme!

Kalemi Travel & Tours
Kalo në kategori