LAJMI I FUNDIT:

Këtë të diele të parë të muajit Cineplexx sjell ofertën  Super Saver 

Këtë të diele të parë të muajit Cineplexx sjell ofertën  Super Saver 

Çdo të diele të parë të muajit sjellim ofertën super saver!

Super Saver sjell tek adhuruesit e filmave, 4 filma të përzgjedhur për vetëm 3 euro.

Mos e humbisni, sepse kjo ofertë vjen vetëm njëherë në muaj, çdo të diele të parë të muajit.

Këtë të Diele të parë të muajit Shkurt mund të shihni këta filma.

Madame  WEB       

Wonka

Beautiful WEDDING     

The Beekeeper                              

Nxitoni biletat në shitje !!!!

Super Saver vëtëm në Cineplexx

            

Në trend Ekonomi

Më shumë
Njoftim për shqiptarët e Gjermanisë dhe Zvicrës të cilët duan të udhëtojnë drejt Kosovës

Njoftim për shqiptarët e Gjermanisë dhe Zvicrës të cilët duan të udhëtojnë drejt Kosovës

AlbaSky
Qumështorja Vita - Dashuria dhe puna e palodhshme e më shumë se 1500 fermerëve!

Qumështorja Vita - Dashuria dhe puna e palodhshme e më shumë se 1500 fermerëve!

Qumështorja Vita
Creative Hub prezenton metodën 4 orë punë të premteve

Creative Hub prezenton metodën 4 orë punë të premteve

Creative Hub Kosovo
Siguria në udhëtim, PrishtinaTicket është anëtare e Swiss Travel Security

Siguria në udhëtim, PrishtinaTicket është anëtare e Swiss Travel Security

Prishtina Ticket
Dukagjini Resort – Ky është projekti përrallor 80 milionësh që do ta transformojë këtë pjesë të Shëngjinit

Dukagjini Resort – Ky është projekti përrallor 80 milionësh që do ta transformojë këtë pjesë të Shëngjinit

Ekonomi
Mbi 169 prona të Kosovës jashtë territorit, “Trepça” kërkon kthimin vetëm të atyre brenda Kosovës

Mbi 169 prona të Kosovës jashtë territorit, “Trepça” kërkon kthimin vetëm të atyre brenda Kosovës

Ekonomi
Kalo në kategori