LAJMI I FUNDIT:

Të dielën e parë të shkurtit Cineplexx sjell ofertën Super Saver – 5 filma të përzgjedhur për vetëm 3 euro filmi!

Të dielën e parë të shkurtit Cineplexx sjell ofertën Super Saver – 5 filma të përzgjedhur për vetëm 3 euro filmi!

Çdo të diele të parë të muajit sjellim ofertën super saver!

Super Saver sjell tek adhuruesit e filmave, 5 filma të përzgjedhur për vetëm 3 euro filmi.

Mos e humbisni, sepse kjo ofertë vjen vetëm njëherë në muaj, çdo të diele të parë të muajit

Këtë të diele të parë të muajit Shkurt mund të shihni këta filma.

Aquaman And The Lost Kingdom            

             

Next Goal Wins

           

Night Swim                                                             

2 Gisht Mjaltë

      

Wish

Nxitoni biletat në shitje.

Super Saver vetëm në Cineplexx

Në trend Ekonomi

Më shumë
Filloi sezoni veror në Central Park me

Filloi sezoni veror në Central Park me "Bota Jote e Aventurave"

Central Park
Hekurudha Prishtinë-Durrës dhe punimet në rrugët për Podujevë e Pejë, flet ministri Aliu

Hekurudha Prishtinë-Durrës dhe punimet në rrugët për Podujevë e Pejë, flet ministri Aliu

Ekonomi
Çmime të jashtëzakonshme të derivateve në Prishtinë nga Petrol Company

Çmime të jashtëzakonshme të derivateve në Prishtinë nga Petrol Company

Petrol Company
Njoftim për shqiptarët e Gjermanisë dhe Zvicrës të cilët duan të udhëtojnë drejt Kosovës

Njoftim për shqiptarët e Gjermanisë dhe Zvicrës të cilët duan të udhëtojnë drejt Kosovës

AlbaSky
A jeni gati për të fituar me Rugove?

A jeni gati për të fituar me Rugove?

Ujë Rugove
Turizmi në Kosovë gjatë vitit 2023, numri i vizitorëve arrin në 621 mijë

Turizmi në Kosovë gjatë vitit 2023, numri i vizitorëve arrin në 621 mijë

Ekonomi
Kalo në kategori