LAJMI I FUNDIT:

Cineplexx Frymon Shqip! Vetëm me 28 dhe 29 Nëntor për çdo film Shqiptar çmimi i biletës vetëm 2 euro!

Cineplexx Frymon Shqip! Vetëm me 28 dhe 29 Nëntor për çdo film Shqiptar çmimi i biletës vetëm 2 euro!

Për nder të festës së 28 Nëntorit Cineplexx rikthen filmat më të shikuar shqiptar dhe me një çmim super promocional prej vetëm 2 euro.

Për të gjithë ju që ende nuk I keni parë mos mungoni me date 28 dhe 29 Nëntor.

Filmat do të shfaqen në të dy kinemat në Prishtinë dhe Prizren.

Zgjoi

Adnan Kafazi

Policë për Kokë

Në Kuadër të Dashurisë

Biletat mund të blihen online përmes aplikacionit Cineplexx Ks

Në trend Ekonomi

Më shumë
Merrni frymën e detit dhe pishave në 'Holiday In 2' - shtëpia juaj në bregdetin Adriatik

Merrni frymën e detit dhe pishave në 'Holiday In 2' - shtëpia juaj në bregdetin Adriatik

Edil Project
Prishtina G Talks me Grida Duma në Klan Arena

Prishtina G Talks me Grida Duma në Klan Arena

Ekonomi
Armani Exchange sjell konceptin e ri te dyqanit në Albi Mall Gjilan!

Armani Exchange sjell konceptin e ri te dyqanit në Albi Mall Gjilan!

Albi Mall
DevCon - konferenca ndërkombëtare për komunitetin e teknologjisë që do ndodh me 2 Mars në FIEK, Prishtinë

DevCon - konferenca ndërkombëtare për komunitetin e teknologjisë që do ndodh me 2 Mars në FIEK, Prishtinë

DevCon
Elko hap dyqanin e ri në Pejë - zgjidhje për të gjitha materialet elektrike!

Elko hap dyqanin e ri në Pejë - zgjidhje për të gjitha materialet elektrike!

ELKO SHPK
Kalemi Travel Kosova - Pasaporta juaj për pushime të paharrueshme!

Kalemi Travel Kosova - Pasaporta juaj për pushime të paharrueshme!

Kalemi Travel & Tours
Kalo në kategori