LAJMI I FUNDIT:

‘Cineplexx Prishtina’ dhe ‘Cineplexx Prizren’ sjellin eksluzivisht kastin e aktorëve të filmit “5 Herë Jo”

‘Cineplexx Prishtina’ dhe ‘Cineplexx Prizren’ sjellin eksluzivisht kastin e aktorëve të filmit “5 Herë Jo”

A jeni gati të takoni yjet e filmit “5 Herë Jo” atëherë mos mungoni me date 20 Dhjetor në Cineplexx Prishtina dhe Prizren?

Kasti i mrekullueshëm i “5 Herë Jo” do ndalojë fillimisht në Cineplexx Prizren për të takuar të gjithë fansat e tyre.

Nga ora 18:00 mund të takoni Borën, Donaldin dhe shumë aktorë të tjerë në Cineplexx Prizren në Galeria Mall.

Ndërsa, në Cineplexx Prishtina, në Albi Mall, aktorët mund ti takoni nga ora 20:00.

Aktorët do të keni mundësi të I takoni në hapësirat e Cineplexx-it, ku do mund të fotografoheni me të preferuarit tuaj.

Mos harroni që çdo të merkurë vlenë oferta, paguani një biletë me kartelën ‘VISA’ dhe tjetrën do e merrni falas ! Oferta vlenë vetëm për blerjën fizike në kinema.

Nxitoni dhe blini biletën tuaj në aplikacionin e Cineplexx Kosova.

Në trend Magazina

Më shumë
Trupi i ri i Katy Perry me bikini në kopertinën e albumit, ngjall spekulime për përdorim të ilaçit të njohur Ozempic

Trupi i ri i Katy Perry me bikini në kopertinën e albumit, ngjall spekulime për përdorim të ilaçit të njohur Ozempic

Magazina
Melinda Ademi publikon një video provokuese në Instagram, shfaq linjat e mrekullueshme trupore

Melinda Ademi publikon një video provokuese në Instagram, shfaq linjat e mrekullueshme trupore

Magazina
Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Magazina
Keisi Medini tregon format trupore në bikini të zeza gjatë pushimeve

Keisi Medini tregon format trupore në bikini të zeza gjatë pushimeve

Magazina
Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Magazina
Arrestohet Justin Timberlake

Arrestohet Justin Timberlake

Magazina
Kalo në kategori