LAJMI I FUNDIT:

“Paw Patrol: The Mighty Movie” arrin në Cineplexx

“Paw Patrol: The Mighty Movie” arrin në Cineplexx
Reklama

“Paw Patrol: The Mighty Movie” arrin në Cineplexx Prishtinë dhe Prizren.

Paw Patrols nuk janë vetëm në Cineplexx ju pret një vikend i paharrueshëm  me shumë aktivitete dhe shpërblime, e qershia mbi torte është vet filmi “Paw Patrol: The Mighty Movie”.


Ne Cineplexx Prishtinë të dashur fëmijë ju pret një super event të shtunën dhe të dielën me surpriza, dhurata, maskota, face painting e shumë e shumë surpriza të tjera, do të jetë një fundjavë e paharrueshme.

Disa nga dhuratat janë:

100x pako për fëmijë nga Jona Med 

1x kupon me vlerë 100 Euro nga The Entertainer Kosovo 

3x kupona me vlerë 50 Euro nga Springfield_Kosovo 

20x kupona nga Kids Galaxy

Ndërsa, në Cineplexx Prizren gjithashtu ju pret një super event të shtunën dhe të dielën me surpriza, dhurata, maskota, facepainting e shumë e shumë surpriza të tjera, do të jetë një fundjavë e paharrueshme.

Disa nga dhuratat janë:

5x Voucher nga Area52 

5x Voucher nga Area Park   

5x Voucher nga Toyzz Shop, secila me vlerë 10 euro 

1x kupon me vlerë 100 Euro nga The Entertainer Kosovo

Për më tepër informata rreth orareve vizitoni webfaqen e Cineplexx Kosova , ndërsa biletat mund t’i bleni përmes aplikacionit Cineplexx Aplikacioni  apo direkt në kinema prej orës 15:30.

Në trend Magazina

Më shumë
Momenti kur Santiana Maloku shan Bledi Manen gjatë spektaklit

Momenti kur Santiana Maloku shan Bledi Manen gjatë spektaklit

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Magazina
Azemi ia thotë në sy Albës: Nuk ndjej më asgjë

Azemi ia thotë në sy Albës: Nuk ndjej më asgjë

Magazina
Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Magazina
Mediat spanjolle: Messi tradhtoi gruan e tij me një gazetare të sportit, po divorcohet pas 15 vitesh martesë?

Mediat spanjolle: Messi tradhtoi gruan e tij me një gazetare të sportit, po divorcohet pas 15 vitesh martesë?

Magazina
Kalo në kategori