LAJMI I FUNDIT:

“Trolls 3 Band it Together” arrin në Cineplexx me eventin Dita e Familjes më 4 dhe 5 Nëntor me super-shpërblime dhe aktivitete për fëmijë

“Trolls 3 Band it Together” arrin në Cineplexx me eventin Dita e Familjes më 4 dhe 5 Nëntor me super-shpërblime dhe aktivitete për fëmijë

“Trolls 3 Band it Together” arrinë në Cineplexx Prishtinë dhe Prizren.

Trolls nuk janë vetëm në Cineplexx ju pret një vikend I paharrushëm me shumë aktivitete, lojra dhe shpërbilme.

Ne Cineplexx Prishtinë të dashur fëmijë ju pret një super event të shtunën dhe të dielën me shumë surpriza, dhurata, maskota, face painting, lojra tic tac toe, këndi për ngjyrosje, këndi I fotografisë si dhe shume aktivitete të tjera.

Do të jetë një fundjavë e paharrueshme.

Në kinemanë në Prishtinë do të dhurohen:

12x Spa për familje nga Four Points by Sheraton Prishtina City
300x Voucher me 20% zbritje nga Koton LTB Jeans Kosova Grafiti Shoes Bata Kosova
300x Voucher me 20% zbritje nga Sport Vision Kosova Sport Reality Kosova
18x Voucher nga Kids Galaxy
3x Gift Cards në vlerë 20€ nga The Entertainer Kosovo

Ndërsa në kinemanë në Prizren do të dhurohen:

5x voucher nga Area Park
5x voucher nga Area 52 Trampoline Park Kosovo
3x Gift Cards në vlerë 20€ nga The Entertainer Kosovo

Shumë aktivitete sikurse,
Facepainting,
Këndi i ngjyrosjes
Këndi i fotografisë
Lojra si Tic tac toe

Për më tepër informata rreth orareve vizitoni webfaqen e Cineplexx Kosovo ndërsa biletat mund t’i bleni përmes aplikacionit apo direkt në kinema.

Në trend Magazina

Më shumë
Keisi Medini tregon format trupore në bikini të zeza gjatë pushimeve

Keisi Medini tregon format trupore në bikini të zeza gjatë pushimeve

Magazina
Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Magazina
Taylor Swift tallet edhe nga disa prej fansave të saj më entuziastë, për aftësitë e saj në kërcim

Taylor Swift tallet edhe nga disa prej fansave të saj më entuziastë, për aftësitë e saj në kërcim

Magazina
E dashura e Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti tregon figurën e saj të mrekullueshme në bikini, në një udhëtim në Spanjë

E dashura e Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti tregon figurën e saj të mrekullueshme në bikini, në një udhëtim në Spanjë

Magazina
Arrestohet Justin Timberlake

Arrestohet Justin Timberlake

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Kalo në kategori