LAJMI I FUNDIT:

Cineplexx sjell ofertën Super Saver!

Cineplexx sjell ofertën Super Saver!

Surprizat nuk kanë të ndalur nga Cineplexx, po e fillojmë muajin e festave të fundvitit me një super ofertë për të gjithë adhuruesit e filmit dhe të ekranit të madh të Cineplexx.

Cineplexx nga kjo e diele dhe çdo të diele të parë të muajit sjell ofertën super saver!

Çfarë është Super Saver?

Super Saver sjell tek adhuruesit e filmave 5 filma të cilët mund ti shikoni me çmim për vetëm 3 euro për film.

Super Saver i parë është këtë të diele me 3 Dhjetor.

Filmat të cilët mund ti shikoni këtë të diel me Super Saver janë:

1.Napoleon

2.Trolls 3

3.5 Nights at Freddys

4.The marvels

4.Në kuadër të dashurisë

Mos e humbisni këtë ofertë fantastike.