LAJMI I FUNDIT:

Cineplexx Prishtina dhe Albi Mall sjellin ekskluzivisht të gjithë kastin e aktorëve të filmit “Në kuadër të dashurisë”

Cineplexx Prishtina dhe Albi Mall sjellin ekskluzivisht të gjithë kastin e aktorëve të filmit “Në kuadër të dashurisë”

A jeni gati të takoni yjet e filmit “Në kuadër të dashurisë” atëherë mos mungoni në premierën e filmit me date 18 Tetor në Cineplexx Prishtina, në Albi Mall.

Në një pritje madhështore duke filluar nga ora 19:00 do keni mundësinë të takoni të gjithë aktorët në hyrjen A të Albi Mall.

Pas kësaj aktorët do të keni mundësi të i takoni në hapësirat e Cineplexx-it, ku do mund të fotografoheni me të preferuarit tuaj.

Nxitoni dhe blini biletën tuaj në aplikacionin e Cineplexx Kosova.

Shkarko në iOS – Cineplexx Kosova

Shkarko në Android – Cineplexx Kosova

Në trend Magazina

Më shumë
Keisi Medini tregon format trupore në bikini të zeza gjatë pushimeve

Keisi Medini tregon format trupore në bikini të zeza gjatë pushimeve

Magazina
Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Magazina
Taylor Swift tallet edhe nga disa prej fansave të saj më entuziastë, për aftësitë e saj në kërcim

Taylor Swift tallet edhe nga disa prej fansave të saj më entuziastë, për aftësitë e saj në kërcim

Magazina
E dashura e Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti tregon figurën e saj të mrekullueshme në bikini, në një udhëtim në Spanjë

E dashura e Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti tregon figurën e saj të mrekullueshme në bikini, në një udhëtim në Spanjë

Magazina
Arrestohet Justin Timberlake

Arrestohet Justin Timberlake

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Kalo në kategori