0Shares

Videoklipi më i ri i këngës së Rihannas që mban titullin “Stay”, është lansuar në internet.

Kënga është një baladë emocionale nga albumi i saj i fundit “Unapologetic”, ndërsa këngëtarja është zhveshur tërësisht në video.

24-vjeçarja shfaqet në një vaskë të mbushur me ujë, duket e lënduar dhe e humbur, ndërsa në trup nuk ka rroba, por ‘cilësitë’ e saj ia mbulon uji. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)