0Shares

Çifti i njohur kosovar Naim Abazi dhe Mihrije Braha, kanë festuar 20 vjetorin e martesës.

Çifti për 20 vjetorin e tyre kanë realizuar një set fotografish dhe janë veshur sikur një çift i sapo martuar.

Për fotografi të çiftit është përkujdesur fotografi Avni Selmani. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)