0Shares

Ylli televiziv Kim Kardashian është vazhdimisht në përcjellje të paparacive dhe gazetarëve, të cilën e ndjekin hap pas hapi.

Në këtë mënyrë, ata kanë kuptuar se vetëm brenda dy ditësh, ajo e ka vizituar tri herë një sallon flokësh në Beverly Hills.

Duke qenë se po afrojnë festat e fundvitit, bukuroshja amerikane po i kushton shumë rëndësi dukjes së saj.

Po ashtu, Daily Mail raporton se ajo po stërvitet intensivisht këto ditë dhe ka humbur disa kilogramë, me ç’rast ndjehet plot vetëbesim. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)