0Shares

Aktori australian, Hugh Jackman, e ka falënderuar bashkëkombësin e tij, Russell Crowe, për të cilin thotë se ia ka borxh karrierën.

Jackman arriti sukses me rolin e Wolverine në filmat “X-Men” të Bryan Singer, rol të cilin paraprakisht e kishte refuzuar Crowe dhe ia kishte sugjeruar atij që ta pranonte.

“Jemi miq të mirë dhe unë në fakt ia kam borxh karrierën, sepse refuzoi ta luante Wolverine”, ka thënë 44-vjeçari, i cili ka luajtur në vazhdimet “X2”, “X-Men: The Last Stand”, “X-Men Origins: Wolverine” dhe “X-Men: First Class”. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)