0Shares

Edona Llalloshi ka premtuar se vitin 2013 ajo do ta fillojë me një stil më ndryshe, një baladë të cilën do ta shoqërojë edhe me videoklip.

“Këngën të cilën e kam të përgatitur nga Gjingja dhe Rock City është një këngë baladë me një stil pak më ndryshe. Është një bashkëpunim i ri nga i cili pres suksese”.

“Adhuruesit e mi do ta shohin një këngë më ndryshe me një tekst mjaft të bukur që ka të bëjë me aktualitetin dhe dashurinë. Pra kam përshtypjen se ky projekt imi i ri për këtë vit do të pëlqehet në publik”, ka thënë Edona për “Zëri”.

Videoklipi i këngës do të realizohet nga kompania “Emf Creative”. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)