0Shares

Aktori problematik, Charlie Sheen, i njohur për skandale të shumta në jetën e tij, i qëndron në krah koleges Lindsay Lohan, e cila po përballet me probleme, si me ligjin, ashtu edhe në aspektin financiar.

Filmat e fundit të aktores nuk kanë arritur popullaritetin e nevojshëm, ndërsa ajo vazhdon të ketë probleme në jetën private.

Në këtë moment krize, i ka dalë në mbështetje Sheen, i cili ka thënë në një emision televiziv se Lindsay është një vajzë e mençur dhe se shumë shpejtë do t’i zgjidhë të gjitha problemet që ka.

Kujtojmë që më herët 47-vjeçari ia huazoi 100.000 dollarë aktores që të paguajë tatimin. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)