0Shares

Rozana Radi shumë shpejt do të sjell projektin e saj më të ri në bashkëpunim me këngëtarin kosovar Ramadan Krasniqi- Dani.

Këngëtarja edhe më herët ka pasur bashkëpunim me Danin dhe duket se suksesi i atij bashkëpunimi ka nxitur të dy të realizojnë edhe një projekt të përbashkët.

Ende nuk dihet se si do të titullohet kënga ose kur ajo do të shfaqet në tregun tonë, sepse ata sapo kanë filluar punën në të. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)