0Shares

Goal.com ka përpiluar edhe këtë javë formacionin e Ligës Premier për javën e 28-të, por me lojtarët të cilët kanë bërë paraqitje jo të mira.

Këtë javë në formacion Arsenali ka katër lojtarë dhe në mesin e tyre është edhe Shkodran Mustafi, e gjitha kjo pas humbjes 3-1 nga West Bromi.

Xhaka në formacionin e javës së 28 në Ligën Premier (Foto) Xhaka në formacionin e javës së 28 në Ligën Premier (Foto)

Në formacion janë nga dy lojtarë kanë Stoke City dhe Middlesbrough, kurse në sy bie edhe Adam Lallana i Liverpoolit, i cili dëshpëroi me paraqitjen ndaj Manchester Cityt

Më poshtë keni formacionin e plotë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)